Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy hülye osztálytársam,...

Van egy hülye osztálytársam, aki állandóan beszólogat, de nem nekem, hanem úgy, hogy rám vonatkozik, sértő, de másoknak mondja, persze úgy, hogy halljam, és állandóan kiröhög a semmiért, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Napi 2-3-szor. Ti mit tennétek, hogy leálljon? Beszélni nem lehet vele, mindenkivel ilyen szinte, felszínes kapcsolatai vannak hasonló kaliberű emberekkel. Nem veszem fel, persze azért bánt, mert mégis csak sérteget valaki, és szándékosan kinevet, nevetségessé tesz mások előtt. Utálom már, és elegem van, de ha megpróbálnék normálisan mondani valamit, abból is viccet csinálna, és még jobban égetne utána, hogy tudja, hogy zavar. Nem csináltam neki semmit, de barátnőimnek amikor beszólt, csúnyán néztem. Nagyon csúnya az illető, beképzelt, de szerintem igazából egy önértékelési gondokkal küszködő ember, akinek nincs más témája, így próbál másokkal kapcsolatba lépni, ezt tudja... Gáz.
2010. máj. 7. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Látványosan csinálj úgy, mintha nem is látnád-hallanád! Hidd el, meg fogja únni.


Pld. ha épp beszól, akkor Te hangosan szólj oda a barátnődnek, hogy "Akkor este megnézzük azt a filmet?" Vagy valami tökre más szöveget, amihez a beszólásnak semmi köze.


Azaz nézd levegőnek!!!! De azt nagyon! :)

2010. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Az előző vagyok ismét. A kulcs ott van, hogy ő tudja, hogy téged ez zavar!! Épp ezért azt kell látnia, hogy nemhogy nem zavar, de nem is érdekel, észre sem veszed. Érted amit mondani akarok ugye?
2010. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mások. Ha engem így csesztetne valaki én megkeresném a gyengepontját és azzal vágnék neki állandóan vissza, meg a barátnőimmel hangosan beszélnék róla, plusz ha óra közben ő vele van valami felel pl. akkor is idegesíteném. Így talán leszállna.
2010. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az első verzió talán jobban tetszik, nem kedvelem a nyílt konfliktusokat. Köszi.=)
2010. máj. 7. 23:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van 1 ilyen srác az osztályban , mindenkit oltogat míg meg nem unja. Talán a legjobb megoldás tényleg az ha levegőnek nézed úgy talán megunja. Vagy a másik megoldás hogy haverkodj össze vele, menny el 1-2 x bulizni és békén fog hagyni. ui: Nem vagy véletlenül Karcagi ?
2010. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ha már nem általános iskolások vagytok, akkor ez tényleg gáz:S Engem egy csaj utált, de nem így, h hangoztatta, csak ógatásokkal órán, mikor véletlen jót mondtam Xd Meg próbált megszivatni mások által, de nem lett belőle semmi. Lényegében azért utált, mert szőke hajú vagyok, ő meg fekete volt. Erre mit csinált elment a suliból, és kiszőkült:D Ma már nem is köszönxd
2010. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem karcagi.:D Akkor sajnos mindenhol vannak ilyen gyökerek.:S Összehaverkodni vele?:D Inkább a halál. Am 12-es vagyok, lényegében már 18 évesek vagyunk az osztályban.. ennyit a színvonalról. Am gimi, és a legjobb szak.xD
2010. máj. 8. 00:14
 8/16 anonim ***** válasza:

Utánozd. Tedd nevetségessé! Csak határozottan!!

Ha normálisan közeledsz felé, ez csak olaj a tűzre az ilyeneknél!

2010. máj. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nyugi, én 11es vagyok és még nálunk is mennek az ilyenek. Mikor kilencedikben összeismerkedett az osztály, akkor négy srác viselkedett pont ugyanígy, mintahogy ezt te leírod egy másik illetőről.

Csak nálunk eleinte jóban voltak velem, meg az osztályból azzal a csajszival akivel jóban lettem. Látszott, hogy ránk vannak kattanva... Kérdezték is jópárszor nem akarunk e velük elmenni egy menetre... Hát pff, kösz ide nem...

Aztán látták, hogy nem díjazzuk a viselkedésüket és poénjaikat, és ahogy a többieket is, minket is a csajjal elkezdtek piszkálni. De nagyon durva szinten.

Én és a csajszi kilencedikben kétszer, és tizedikben ktészer jártunk először ofőnél, utána az igazgatónál, hogy távolítsák el őket a suliból.

Nem lett belőle semmi, mert kaptak mindig egy utolsó esélyt, és akkor persze jó kisfiúk voltak.

Aztán most tizenegyedikben már befejezték. Ugyanúgy kibeszélnek mindenkit az osztályból, felszínes, érdek barátok ők négyen.

De legalább már nem piszkálnak nagyon senkit. Mindenki beszél mindenkivel, de ez a mi osztályunkba kizárólag érdek, látszat.

Egyikük nem fejezte be a piszkálást, de az legalább nem engem piszkál, így én sem foglalkozom vele.

A mai pasik nagyon gyerekek még. Majd talán egyszer felnőnek.

Én azt tudom tanácsolni, hogy amíg én is visszapofáztam nekik kilencedik, tizedikben, addig piszkáltak, mert látták, hogy ez zavar.

aztán tizenegyedikben, ha hozzám is szóltak, leszartam. Észrevették magukat.

Szerintem csatlakozom az előttem szólókhoz. Nézd levegőnek azt a srácot, egyszer csak megfogja unni.

2010. máj. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen 11.-be, sértegetett, 3-szor szóltam neki, negyedszerre szájonba..tam. Na azóta aztán hirtelen jóban lettünk, vajon miért?!

20/F

2010. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!