Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondotok egy ilyen emberrő...

Mit gondotok egy ilyen emberről? Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat járok nagywc-zni.Napi több alkalom.A buszmegállóban,a plázában,a suliban is gyakran el kell mennem.Pl.a mai nap reggel otthon voltam,majd mikor megérkezett a busz,a buszmegben is.Most meg a pázábam vagyok,itt is elmentem ma már 3.alkalommal.Gáz ez?Ti mit gondolnátok róla,ha egy osztálytársatok állandóan a suliba járna nagywc-zni?

2017. jan. 12. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan odaszartál a buszmegállóba? Nos, az gáz.
2017. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni ellene, ez van. Ha most azt mondom, gáz, akkor inkább ott helyben sz*rod össze magad, minthogy elmenj mosdóba? :D
2017. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gáz, mert csajok kiszagolják. Ma már alap széklet ürítés után a zuhanyozás/fürdés.
2017. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz, de egeszsegugyi bajra utalhat. Rengeteg mindenre. Akar sulyos betegsegre is, vagy eppen etelallergiara.
2017. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, de érdemes megnézetni magad hogy nincs-e bármilyen egészségügyi problémád. Annyi hogy ha lesz párod, ezt lehet közölni kéne vele mert nem fogja érteni miért engeded el félóránként a kezét és mész el wc-re. A párom ilyen, én se értettem de megtudtuk beszélni.
2017. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Carragher_x ***** válasza:

"Gáz, mert csajok kiszagolják. Ma már alap széklet ürítés után a zuhanyozás/fürdés."

:D:D:D:D:D Elég rég láttam ehhez hasonló igazán nagy magabiztossággal előadott marhaságot. Jót nevettem, köszi :D


Számos dologtól függ, hogy kinek hányszor kell, szóval ha egyébként a dolog normális mederben zajlik (nem hasmenés, nem csak inger...stb), akkor teljesen normális, hogy vki napi 2-3-szor könnyít magán.

2017. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van az 4-5 is.Én utálom ezt,hogy állandóan kell
2017. jan. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!