Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki ezeket mondja?

Figyelt kérdés

Focista az illető


"Nem szeretnék olyan helyre menni, ahol könnyebb lenne a helyzetem"


"Talán én voltam az egyedüli, aki csalódott volt, hogy nem kerültünk még nehezebb csoportba és kaptunk nehezebb ellenfeleket"


Ráadásul, mikor megsérült, nem tartotta be az orvosi utasításokat, mindig hamarabb visszajött, mint szabadott volna, és fájdalomcsillapítókat nyomott magába, hogy ne érezze, és több félét szedett, rájuk szokott, nagyon keményen csinálta. Mostanra meg egy lelki roncs, de még mindig hisz a mesékben. Mindig rosszul dönt.


Mi a véleményetek az ilyen emberről?



2017. jan. 2. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy felelőtlenség kb. 4-5 mondat alapján véleményt mondani valakiről.
2017. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de most ezalapján kérdezem h ezekről meg erről a hozzáállásról mit gondoltok
2017. jan. 2. 14:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Az első két mondat alapján motiváltnak gondolom, aki teljesíteni akar, nem elevickélni valahogy. Eredményt, sikert szeretne, nem csak túlélni a meccseket.


A 3. sztori már viszont elég nagy felelőtlenség, főleg olyantól, aki a testével keresi a kenyerét. Inkább kicsit tovább maradjon ki, minthogy ne teljesen felgyógyultan folytassa, mert akkor igazából sose lesz 100%-os, és végső soron sokkal hosszabb időre fog kiesni.

2017. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez már megtörtént, egyre hosszabbak voltak a sérülési ideje és kb 2012 óta csak vergődik emiatt.
2017. jan. 2. 14:55
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy te vagy ez a személy.

Az első két mondat alapján nem gondolok semmit róla, nincs azzal semmi baj, amit mondott, de dicsőíteni sem fogom ilyen miatt az biztos.

A harmadik mondat (negyedik bekezdés) miatt pedig idiótának gondolom, aki azt hiszi, ezzel keménynek tűnik majd, pedig nem véletlenül mondja azt az orvos amit, szóval ezzel csak magát teszi tönkre.

2017. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4: Talán még megoldható. Most az egyszer bírja ki végre, hogy teljesen rendbe jön, tartsa be az utasításokat és akkor végre megint 100%-osan tudja majd folytatni, ha már lehet.

Vegyen erőt magán. Jó lenne, ha lenne, aki támogatni. Edző, csapattársak, család. Ők is éreztessék vele, hogy az a jobb, ha kivárja a gyógyulást.

2017. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Már késő stem mert 36 éves.

Nem én vagyok az a személy

Illetve a mostani csapatában nem túlzottan kedvelik, nem tud beilleszkedni. Többször is becsapták h játszhat meg edzhet velük de mindig becsapták és tolják az időpontot.

Rossz döntés volt ez a csapat, most nyáron ment oda, hát igazából ott kezdte a focit és gondolom hazaakart menni. 15 év után

2017. jan. 2. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:

7: Ebből él? Vagy azért van más munkája?

Talán el kéne fogadni, hogy már nem lesz sztárjátékos.

Másra kéne koncentrálni.

Ilyen korban sokan abbahagyják, még azok is, akik az élvonalban játszanak, sok-sok pénzért.

Idővel váltani kell. A sport az olyan, amit nem lehet sokáig csinálni, annyira igénybe veszi a testet. És erre a korra már mindenki túl van jó pár sérülésen, nem csak a te ismerősöd.

2017. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

sokan mondták már neki, de ő azért se akar, mondván h ő nem igy akarja abbahagyni és bebizonyitani h van még keresni valója a pályán. Nem sztár akar lenni.

Ebből él, igen

2017. jan. 2. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:
9: Akkor inkább próbálkozzon az edzőséggel. Akkor is érhet el eredményeket. Sokan csinálják ezt, hogy maradnak a sportnál, csak már nem játékosként, edzőként, szakosztály/csapat igazgatóként, stb.
2017. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!