Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a cikkről?

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 13. 03:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se értem ezt a jelenséget. Vegyünk egy pasi példát is, ott van pl. a Berki Krisztián. Bár szerintem anyagilag ég-és föld van kettejük közt, szerintem Krisztián kb. a szponzorainak köszönhetően tartja fent a luxust, de akkor se értem, hogy miért kell dicsekedni. Nyilván kompenzálnak. Azt tudom, hogy Krisztián anyukája alkoholista volt, és innentől kezdve nagyon szomorú gyerekkora lehetett, és lehet, hogy erre a hatalmas figyelemre szomjazik, legyen akár az negatív, vagy pozitív (mert ő nem törölgeti a szidalmakat se). Foglalkoznak vele, és ez a lényeg. De Tímeáról nagyon nem tudok semmit. Alacsony önértékelésre vall az, amit csinál.
2017. jan. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én vagyok akivel történt ez, még én írtam. Igazából csak jót nevettem az egészen, régóta írni akartam egy cikket gondoltam ez jó téma lesz. :D Sarka Kata képei alatt is kötöszködtem, de ő nem reagált. :D
2017. jan. 13. 04:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Berki Instáját meg még nem láttam, de lehet hogy jobb is...
2017. jan. 13. 04:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért látom, maradandó nyomokat hagyott benned a dolog.
2017. jan. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit frusztrál, hogy Vajna Tímea jó anyagi körülmények között él, akkor ne kövesse őt facebookon és ne olvassa a róla szóló celeb plelykákat.
2017. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy valamit nem értek. Miért foglalkozol vele, ha frusztrál? Miért idegesíted fel magad feleslegesen?
2017. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!