Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről a fiú-lány...

Mit gondoltok erről a fiú-lány barátsággal kapcsolatos cikkről? Link odalent.

Figyelt kérdés

[link]


Ha valaki nem regisztrált:

vévévé pont she pont hu /herself/20161128-ferfi-no-baratsag-lehet-e-kapcsolat-parkapcsolat pont html



2016. dec. 11. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a nő nem vette észre, én észreveszem, de ha nem állnak elém nyíltan, és részemről nem kölcsönös, akkor nem szembesítem a másik felet. Észre lehet venni, ha több van két ember között bármelyik fél részéről, csak ehhez jó emberismeret és önismeret kell, ami sokakban nincs meg, nem foglalkoznak vele, nem gondolnak rá, hogy fontos.

Férfi-nő barátság létezik, de az más. Nekem tényleg volt főiskolán egy jó barátom, akivel tényleg nem volt köztünk több barátságnál, mert teljesen más típusú emberekhez vonzódunk. A feleségével én segítettem neki anno összejönni, aztán az esküvőjükre is meghívtak, helyes pár. Soha nem tekintettem rá potenciális partneremként, és ő sem tekintett rám így, mivel már évek óta bele volt zúgva a mostani feleségébe, mikor mi megismertük egymást a suli révén. Kiderült később, hogy csak azért nem jöttek össze korábban, mert egyikük sem merte megtenni az első lépést a másik felé, de a vonzódás köztük mindig is kölcsönös volt. Szóval évekig kerülgették egymást, míg nem jött a főiskola, és valahogy szóba nem került, hogy van az a bizonyos lány, aztán adtam pár tippet és onnantól ment minden simán, mint egy olajozott gépezet. :-)

2016. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet okolni a csajt emiatt.

A srác határozta el, hogy hét éven keresztül elnyomja az érzéseit.

Ha barátok, elmondhatja neki, tök mindegy hogy van-e pasija, a lényeg, hogy érdemes tudnia róla.

2016. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
ugyanazt mint a többiről, ilyen dolog nem létezik. férfi és nő között nincs barátság extrák nélkül.
2016. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!