Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy kérdésn...

Miért van az, hogy egy kérdésnél sokan határozottan ugyanazt vallják hogy az úgy van, viszont másik kérdésnél már az ellenkezőjét?!

Figyelt kérdés

Miért van az hogy egy kérdésre sokaknak ugyanaz a határozott válasza, hogy az úgy van.. viszont felteszek egy kérdést arról a dologról hogy az igaz e, akkor meg mindenki az ellenkezőjét vallja, kifordítja, meg én vagyok a hülye, biztos velem van baj.

Kinek van igaza akkor mégis?? Nem lehet támaszkodni a válaszokra?


2017. jan. 13. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Linkeket, légy szíves, mert ez így nagyon megfoghatatlan.
2017. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azért hogy mutogassak, de nőknél gyakorta tapasztalom. Pl voltak kérdések ahol mindenki azt állította hogy a külső a fontos, hogy hogy néz ki, viszont feltéve ezt kérdésnek, meg az ellenkezőjét, hogy nem a külső a fontos.
2017. jan. 13. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is válaszol "mindenki"!

.

Mivel ez olyan portál, ahol lehet anonim kommentelni, nem követelmény a gondolkodás.

A fenti ok miatt bőven van troll is.

A JÓ válaszra lehet támaszkodni, a ROSSZra, félrevezetőre nem.

Azt a kérdező dönti el, mi az, amit elhisz...

2017. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy mondatban nem mindegy azért a szavak ill. mellékmondatok sorrendje, mert más hangsúlyt kapnak.
2017. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

HA pl NEKEM van valamiröl véleményem, akkor az adott kérdésre én AZT írom válasznak.

Ha a SZOMSZÉDNAK erröl a témáról ellenkezö véleméyne van, akkor ö AZT fogja válaszolni.


De ettöl még semmi akadálya, hogy én válaszoljak az egyik kérdésre, ö meg egy másikra, ugyanis nem kötelezö mindenkinek mindenre írnia.

2017. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert egyreszt nem valaszol mindenki minden kerdesre, masreszt a vilag nem egybites, hanem van ezer arnyalat, es rengeteg fugg a kerdestol.
2017. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevésének módja is fontos, ugyanaz a kérdés lehet önigazoló, álszent, álnaiv (stb), ahol a kérdés már önmagában sugalmazza a valószínű félrevezetési szándékot, nyilván a rutinos válaszoló mögé fog látni és ezen a szinten fog válaszolni.
2017. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy az első válasz fontos. Ha az első gúnyolódó, akkor sok troll válasz jön, de habkomoly, akkor több normális válasz érkezik. Csordaszellem :D
2017. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!