Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Középiskolában még sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolában még sokan viselkednek gázosan a másik nemmel? Ti voltatok szemetek, , gyávák. Stb. , amit felnőtt fejjel már legszivesebben letagadnátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jujj, igen, voltak nagyon necces szituk. Nagyobb baráti társaságban pl volt egy srác, akivel tetszettünk egymásnak. Leült mellém, dehát voltunk vagy 20an, egyikünk se tudta, mit kéne csinálni, vagy hogyan. Aztán szerencsétlen nyűgjében elment sétálni, barátnőm beült mellém, és az egész társaság ráordított, hogy ne üljön oda. Annyira zavarba jöttem, hogy inkább hamar leléptem. Ez mondjuk speciel nem csak rajtam múlt, de nagyon sok olyan helyzet volt, amikor inkább elfutottam, mint egy félős kislány. Pedig amúgy elég vagány voltam mindig is, de pasik terén...

De nem olyan rég, egy éve is volt egy olyan helyzet, mikor egy nekem nagyon tetsző srác odajött beszélgetni munkahelyemen, én meg azt se tudtam, mit mondjak, csak rimánkodtam magamban, hogy menjen már el és hagyjon békén, mert én ezt most nem tudom kezelni :D

Mostani párommal is volt ilyen eleinte, amikor még csak randiztunk, és meglepett melóban.

2016. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajjaj. Talán emlékszel, de volt egy botrány a 90-es években ahol egy tanárnőről kiderült, hogy lefekszik a diákjaival. Nos az a mi iskolánkban volt és én egyike voltam a 9 srácnak, akivel összejött.

15 évesek voltunk és a legjobb barátommal egy édeshármasra hívott fel magához.

Sosem fogom tudni elfelejteni, hogy először életemben egy nő seggében volt a farkam...

Nagyon nagy botrány volt. A szüleim ki is vettek onnan.

Nagyon sajnálom, hogy ellene tanúskodtam, mert egy tündéri nő volt.

2016. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mar vagy 25x kunyeralt tolem lecket az osztaly legjobb pasija, amikor egyszer csak kifakadtam: "csak azert, mert jokepu vagy, nehogy azt hidd, hogy mindent megkaphatsz!" Egett a fejem utana :D


Szerencsere azota k urvara megcsunyult, hahaha.


23N

2016. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltak, de annyira kínos dolgok, hogy inkább le sem írom.
2016. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!