Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallott valaki arról, hogy...

Hallott valaki arról, hogy egy 12 éves lány felakasztotta magát élő adásba (live) fb-on? Valaki tud erről többet?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg látta ? Megtalálható -e ez valahol a neten?
2017. jan. 13. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen kamu híreknek ne dőlj be! Soha nem fogod megtalálni ezt a videót, és senki más sem rajtad kívül, és majd szépen bekamuzzák, hogy "már levették". Francokat, soha meg sem történt. Ja, aztán majd ha megtalálja az anyja, akkor elsőnek leakasztja, és kikapcsolja a kamerát meg a gépet? Nem gondolod, hogy egy ilyen öngyilkosság nem csak a lány felakasztását hozná magával, de az anyja nem éppen arra koncentrálna, hogy élőben megy az egész, hanem hívná a rendőrök, mentőket, és akkor ezt is venné a kamera... De ilyet nem vesz föl, mert aki ezt az egészet kitalálta, az már ezekre nem gondolt.
2017. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csomó oldalon fent volt, live leak, bestgore.
2017. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem kamu.

Egyik családtagja molesztálta, sima híroldalakon vágott formában fent is van a videó.

2017. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt kaptam

2017. jan. 13. 15:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
láttam bestgore-n
2017. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Es mi volt benne?
2017. jan. 13. 15:47
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
késő délután megy az utcán, aztán beér az erdőbe és felakasztja magát, és amíg ott lóg közben besötétedik mert elég hosszú a videó
2017. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Te valami nekrofil perverz állat vagy, hogy ez ennyire érdekel téged?
2017. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Csak egy sima akasztás, bocsi, de attól még, hogy valami a hírekben van nem lesz nagy dolog. Azért ennél jóval durvább is van, embert teljesen megcsonkítják, stb...

Naponta több százezer ember hal meg, szóval nem értem miért akarod ennyire látni pont ezt.

2017. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
En csak egy 17 eves lany vagyok akit erdekel az ilyesmi.De azert koszi a valaszokat :)
2017. jan. 13. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!