Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallott valaki arról, hogy...

Hallott valaki arról, hogy egy 12 éves lány felakasztotta magát élő adásba (live) fb-on? Valaki tud erről többet?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg látta ? Megtalálható -e ez valahol a neten?
2017. jan. 13. 14:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha sok ilyet látsz rossz hatással lesz rád szerintem :) főleg, hogy vannak elég gusztustalan videók ha már gore.

Mondjuk ez speciel nagyon gyenge a durvábbakhoz képest :)

2017. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolsó : az a baj hogy felnéztem oda is , és bár ne tettem volna :(
2017. jan. 13. 17:02
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
A túlzott kíváncsiság alapvető, de van, hogy rossz vége lesz :)
2017. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
igy van :)
2017. jan. 13. 17:26
 15/21 anonim válasza:
100%
A csajszit neve Katelyn Nichole Davis. Hátha így könnyebben megtalálod, én nem akarom megkeresni. Nem bírom az ilyet :/
2017. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Igen. Én amennyit tudok róla, hogy az apja molesztálta, sokat cseszegették (bullying) és megelégelte szegény. A videót könnyen megkaphatod, láttam a teljes negyvenvalahány perces videót és a rövidebbik változatot is. A hosszabbikban az van, hogy filmezi magát, még fényesség van és beszél, bocsánatot kér, ezután készülődik az öngyilkossághoz. Sír, megint bocsánatot kér és kirúgja a vedret alóla. Ez kb. huszonvalahány percnél van. Ezután ott lóg végig, közben lassan forog a teste és besötétedik. Majd lehet hallani, hogy kiáltják ill. keresik őt, majd telefonja lemerült-


Én sajnálom szegényt, szép, kedves lánynak tűnt..

2017. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, ha érdekel az ilyesmi akkor ajánlom a rotten.com-ot :D

Még kannibalizmus is van :3

2017. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi undorito,beteg ember van... Remelem,mind mentek a pszichiatriara.

Hallottam a hirt,sajnalom a lanyt,engem inkabb elborzaszt a halalhire,minthogy kivancsiva tegyen. Komoly gondokkal kuzdhet az,akit az szorakoztat,hogy egy 12 eves kislany ongyilkossagat nezze vegig.

2017. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Utolsó:engem nem azèrt èrdekelt ,hogy egy jót szórakozzak rajta, hanem hogy megtudjak többet a lányról, hátha elmondja az okát ès ilyesmi.Hogy mièrt vetemedhet egy gyerek ilyesmire. Ha meg is kapnám a videót ,a gyilkosság rèszèt nem nèznèm meg , mert lelkileg felkavarna.
2017. jan. 14. 08:49
 20/21 anonim ***** válasza:
A többiek már elmondták, hogy miért tette meg.
2017. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!