Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit szórakoztat, ha emberekkel játszadozhat?

Figyelt kérdés
nem vagyok kedves személyiség, de mindenki annak ismer meg, ezt pedig kihasználom, amint lehetőségem adódik rá. néha zavar, hogy nem dicsekedhetek arról milyen előre megtervezett módon b*sztam ki valakivel. vannak napok, mikor türelmetlenné válok és nem tudok ülni és várni amíg újra lehetőségem adódik szórakozni. legszívesebben az emberek képébe röhögnék, eléjük tárnék mindent, de tudom, hogy ez miként hatna hosszútávon az életemre, így játszom tovább a szerepet, várom az oscart piros masnival a nyakán. pár napja tudtam le egy ilyen dolgot, amire már bő fél éve készültem, és most unatkozok. ezekben a szép, hólepte délutáni órákban érez még így valaki?
2017. jan. 13. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Gyk-n rengeteg hozzád hasonló, frusztrált ember van. Oscart meg nem fogsz kapni azért, mert gerinctelen vagy és pár egyszerű embert, akiket amúgy komolyabban nem is érdekelsz, áttudsz verni. Maximum, pár pofont fogsz kapni, ha emberedre találsz.
2017. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, de egyszer nekik is fel kell nőni.
2017. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első, és ki fogja azt a pár pofont kiosztani? Talán te?
2017. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Talán Ő. :)
2017. jan. 13. 16:27
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Fotelharcos kemény csávó lehet.
2017. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ne szidd kérlek, ez a kérdés-szekció eddig olyan szép és nyugodt, maradjon meg ilyennek. :)de ha rám értetted, én sem szívesen állok fel minden jöttmentnek.
2017. jan. 13. 16:36
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

#3: Mivel nem ismerem a kérdezőt és akit hasonlónak tartok, azt kizárom az életemből, nem valószínű, hogy én. Ha mégis hasonló emberrel lenne dolgom, személy szerint, kerülném az agressziót, nem az én szintem. Szimplán kiteregetném a dolgait. Elintézné más.

Amúgy jellemzően az ilyen emberek tényleg emberükre szoktak találni. Nyomják ezt a gagyiságot pár tényleg buta emberrel, akivel könnyű ezt csinálni. Az egójuk ettől elszáll és okosabbnak érzik magukat mindenkinél. De nem szoktak azok lenni. Aztán jön valaki, aki nem buta és bukik az egész dolog. Ismertem 3 ilyen embert. Az egyikük egyetemen játszotta ezt. Bebukott és elintézték, hogy sehol ne alkalmazzák az országban. Mivel fél éves gyakorlata volt, külföldön sem kellett sehova. A diplomáját kidobhatta a kukába, minimálbér körüli álláson tengődik. Egy másikról olyan megalázó képet tettek közzé, hogy egy város rajta röhögött és majdnem öngyilkos lett. A harmadikat simán úgy megverték, hogy aranyere lett.

2017. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
(A dupla account meg gáz.)
2017. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Utálom az ilyen embereket.Ezért én az ilyenekkel játszadozok. :)
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
16:37 szomorú eset, de érdekes olvasmány volt, hálás vagyok érte, hogy végigvezetted. ellenem már alkalmaztak hasonló praktikákat, de elég sikertelenül, mert őket vádolták meg mindennel a végén. :)
2017. jan. 13. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!