Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szégyellek...

Miért van az, hogy szégyellek mások előtt mezítláb mutatkozni? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Pedig semmi baja nincs a lábamnak, teljesen normális. Mégis, ha zokni nélkül kell mások előtt lennem, olyan érzésem van, mintha meztelen lennék. Nyáron is csak zokniban és zért cipőben vagyok.


Ez baj és csak én vagyok így vele?



2017. jan. 15. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez érthetetlen.

Én mondjuk küzdősport miatt edzésen és versenyen is mindig mezítláb vagyok. Otthon is, akkor is hogyha vannak nálunk vendégek.

De miért? Olyan szőrös a lábad? Vagy ok nélkül?

2017. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi baj a lábammal. Ok nélkül.
2017. jan. 15. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Hülyeség!
2017. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel én is így vagyok, pedig nekem sincs baj a lábfejemmel. Racionális választ én sem tudok adni, miért van. Ez nem azt jelenti, hogy senki előtt nem mutatkozom mezítláb, vagy elképzelhetetlen számomra a szandál, de én is érzem sokszor azt a "mezítelenség" érzést.
2017. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, de nekem kicsit széles a lábam, ezért zavar...

Hiába, más a hasát szégyenli, nincs ezzel baj!

2017. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Az én lábam is teljesen normális és én sem szeretek mezítláb mutatkozni. Ez a legjobb szó, hogy "meztelennek" érzem magam. Zavaró tulajdonság, de nem tudom leküzdeni.
2017. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mármint, hogy nem sztek mezítláb járni, lenni.Ilyen típusúak vagyunk, nem kell rá magyarázatot keresni, majd az angol tudósok megfejtik idén.
2017. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jólvan, akkor legalább nem én vagyok ezzel egyedül így :)
2017. jan. 15. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Annyira szép lenne, ha ez a lepontozós módszer indoklással működne. 12.04-kor írt válaszomban sem trágár, sem bántó nem voltam. Tárgyilagosan, a kérdésre válaszoltam, hasonlóan másokhoz, engem mégis lepontoztak. Miért? Ha egy lepontozó válaszol, igérem felpontozom.:)


Most viszont offoltam, úgyhogy mehet a piros nyíl, megérdemlem.:D

2017. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam, és mindenki válaszát köszönöm szépen.
2017. jan. 15. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!