Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is van, aki nem szeret...

Más is van, aki nem szeret mezítláb mutatkozni mások előtt?

Figyelt kérdés
Mármint nem csak mezítláb, hanem mezítláb papucsban, szandálban is. Fiúk, lányok egyaránt.
2010. dec. 11. 16:20
1 2
 1/15 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Szandált utálom, mezítláb papucs kombóba meg max csak itt a faluba feszítek
2010. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek mezítláb lenne, főleg nem mások előtt.
2010. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, aki ilyen. Azt mondja, deformálódott a lábfeje, ezért nem akarja mutogatni.

Én jobban szeretek mezítláb lenni, bár nekem sem túl szép a lábam, de mezítláb lenni sokkal, de sokkal egészségesebb.

2010. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen vagyok, nem is hordok soha papucsot meg szandált...
2010. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én, azért nem mert túl széles a lábfejem.:(
2010. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar... :)
2010. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavar, soha nem mentem mezítláb suliba, mikor mindenki más strandpapucsban feszített, akkor se.

Én tornacsukát hordok nyáron is. Tudom, hogy nem jó. :)

2010. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Én sem, mert nekem kiskorom óta van egy járási problémám, tehát furcsán lépek... nem úgy, mint egy normális ember, hanem először a külső élét teszem le a talpamnak, aztán a többit... ezért széles lett a lábam és nem akarom mutatni... mindig van rajta zokni vagy pedig ilyen nejlonharisnya-szerű dolog, csak nem harisnya, hanem zokni (nem tom hogy hívják, bocs...)
2010. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, igazából még annak idején, mikor olyan 7-8 éves volt a strandra is zokniba mentem.
2010. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek... nem szépek a lábaim:( Én sem veszek fel még nyáron sem papucsot, inkább valami vászoncipőt, hogy azért mégse izzadjon a lábam. Egyszer mondjuk felvettem strandpapucsot, amikor mentünk a Balatonra, de útközben megbántam, mert feszengtem, hogy csúnya a lábam:S Mindegy, mert nem nézték meg, tehát annyira nem szörnyű, de nekem nem tetszik. Te miért nem szeretsz mezítláb lenni? Csak kíváncsi vagyok, mert mindenki más miatt szégyelli:)
2011. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!