Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állatvédő Facén, hogy tehet...

Állatvédő Facén, hogy tehet fel olyan dolgot, hogy védjük meg a bocikat?

Figyelt kérdés
Majd következő napon azt reklámozza, hogy milyen finom Holstein Bécsi borda szeletet eszik az étteremben!

2017. jan. 15. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, a bécsi szelet láttán meghasonlott.
2017. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Igaza van.

Ha nem védenék meg a bocikat és csak úgy elcsapná őket a traktor például, akkor hogyan kerülnének feldolgozásra a vágóhídra?

2017. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bécsi borjú szelet, ami országosan felkapott. Legalább gondolnák meg, hogy mit osztanak meg.
2017. jan. 15. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez vicces. :D
2017. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Mi az, hogy állatvédő? Olyan értelemben én is állatvédő vagyok, hogy az állatkínzást elítélem, meg azt, aki kirak egy állatot az utcára. ha valaki befogad egy kutyát pl., bánjon jól vele. Nem szeretem azokat, akik sporthorgászok, és visszadobják a halat (hiszen az még rosszabb szerintem: sebet és szenvedést okoz az állatnak, de nem eszi meg végül).


De nem vagyok vegetáriánus, nem is tudnék, nem is akarnék, nagy húsevő vagyok. Szerintem ez tök normális, hogy az élőlények megeszik egymást, a vadászat és halászat is az, ha nem a másik bántásának öröméért, hanem az ételért történik.

2017. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!