Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagyok reál beállítotts...

Ha nem vagyok reál beállítottságú akkor abból egyenesen következik, hogy hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Reál gimibe járok humán fejjel és már kezdem el hinni, hogy így is van.

2017. jan. 16. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak annyit jelent h nem jók a tanáraid.

Ritka az aki reáltárgyban meg tudja láttatni annak érdekességét, szépségét.

Nekem inkább a szorzotábla, mint évszámokat magolni.

2017. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De akkir minek jársz reál gimibe? Sose értettem, hogy aki nem szereti és nem tudja megtanulni a reál tárgyakat, az miért kínozza magát azzal, hogy reál osztályba megy.
2017. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem azt mondom két matek tanárom van és az egyik tényleg borzasztó, de a másik nagyon is jó, ahogy a fizika tanárom is, de hiába magyarázzák el a dolgokat, bár megértem, dolgozatban már nem tudom visszaadni, egyszerűen nem vagyok hozzá elég okos, furfangos, hogy rájöjjek a megoldásra.
2017. jan. 16. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
*akkor
2017. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Családi nyomásra. Humán szakra akartam jelentkezni, de mindenki azt mondta, hogy abból nem lehet megélni én pedig idő és magabiztosság hiányában engedtem nekik. Most már hiba volt tudom.
2017. jan. 16. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A reáltárgyaknál kulcs az otthoni gyakorlás.ha nem ulsz le v csak másolod a házit akk nem fogod érteni egyik oran sem.
2017. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, na igen, akkor te esetedben a szülők hoztak hülye döntést, sajnos ilyen is van.
2017. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dq ***** válasza:
Menj át a párhuzamos osztályba?
2017. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb beszélj a szüleiddel hogy nem mennek ezek a tantárgyak, egyébként már nem azért, de egy magán nyelvtanár óránként keres minimum 3-10 ezer ftot, és lehet hogy egész nap tanít. De egy fordító sokkal többet. Ezek után mondják hogy nem lehet megélni.
2017. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, de szerintem is menj át a párhuzamos humán osztályba, ha tudsz.
2017. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!