Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is így? Hogyan találja...

Van más is így? Hogyan találjam meg az álom szakmát?

Figyelt kérdés
Röviden: 26 éves vagyok, de egyszerűen nem tudom, hogy mi legyek. Úgy alakult, hogy évek óta egy elég kényelmes munkahelyen dolgozom, de változtatni szeretnék már egy ideje, csak a helyen ragadtam... Olyan jó lenne változtatni pedig, de egyszerűen minden érdekel egy picit, de nem annyira, hogy tényleg bele vágjak és a kudarctól is annyira félek. Már elég régóta agyalok ezen, hogy mi lenne jó, már már kétségbe vagyok esve. Olyan jó, hogy valakinek a hobbija a munkája! Félreértés ne essék, amiből megtudok élni, olyan nincs, ami komolyabban érdekelne.
2017. jan. 16. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha te ilyen "mindenből egy kicsit"-típus vagy, nem gondolkodtál még azon, hogy utazz? Ott ez a fajta kíváncsiság jól jöhet.
2017. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ismerős... :) Bár én tudom mit szeretnék tanulni csak kitartás, szorgalom és erő kellene hozzá, azok meg nem az én jellemzőim. :(

Abból amit szeretsz valszeg sosem fogsz eleget keresni megélhetéshez ezért ajánlom, hogy mellékállásban csináld, mellette meg ami jól fizet és kevésbé fárasztó, idegölő. :)

2017. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sokféle m.helyen dolgoztam kb evente valrogattam, sehol nem birtam sokaig.

Egyszer megkérdezték tolem megis mit csinalnek szivesen.

Ahogy kb ezen kezdtem agyalni akkor kezdtem nekem valo helyeket találni amiket viszont már nehezen hagyok ott.


Kb annyi korvonalazodott csupan hogy szerernem ha iranyitas alatt lennek azaz konkretan megkapni a feladatokat, szeretnem ha nem lenne állásidő, amikor pl virágöntözesre kavefozesre használnak es ne lennének munkatarsak akikkel pl csak receptekrol es hasonlo semmirol kell beszelgetni.

Igy hihetetlen, de fordult velem a világ.

Dolgoztam könyveloirodában ahol nagy a hajtas es mindenkit jobban erdekeltek a számok mint az hogy kiszarad e a sarokban a virag es lettem penzugyi vezető is, munkatarsak nelkul:)


Szoval javaslom ne konkret munkakört keress eloszor is, hanem natur a beállitottsagoddal legyel tisztaban

2017. febr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezen a vonalon eltudok indulni! :) De az utazós állások is jól hangzanak, pl. Úgy érzem megfelelne a beállítottságomnak a légiutaskísérő is, csak az angolomon kéne csiszolnom hozzá. Jöhetnek még válaszok! :)
2017. febr. 14. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!