Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mikortól és mitől érezted...

Te mikortól és mitől érezted magad felnőtt embernek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz korban(jogilag) felnőtt, anatómiailag felnőtt, és értelemben felnőtt, de nekem jó ez így gyerekként:D
2017. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érzem pedig 28 vagyok, végzettségem van, munkám, barátnőmmel lakom, de nem érzem azt hogy felnőtt vagyok...
2017. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Onnantól hogy ha egy váltócsere kellett a kocsiba, nem szülők pénzén és idején lett megcsináltatva, hanem saját költségen.

Szóval bár itthon lakom, de nem az van mint régen, hogy oda figyelj nehogy bajod legyen.

24F

2017. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta magamra főzök, mosok, önfenntartó vagyok. Szóval kb 2 éve mióta dolgozom.
2017. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
15 éves korom óta élek külön anyáméktól, 19 éves korom óta albérletben, magamra főzök, mosok, takarítok évek óta. Akkor kezdtem el felnőttnek érezni magam, mikor saját keresetem lett, és délutánonként alig vártam, hogy hazaérjek, és a tévé előtt feküdjek :D
2017. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bennem nem volt olyan végleges törés, ami a gyereket felnőtté "degradálta" volna. A helyzet és a hangulatom hozza, hogy felnőttként kell, vagy gyerekként lehet gondolkodni, viselkedni.
2017. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 schamuelson ***** válasza:
Úgy 18-19 éves koromtól felnőttnek képzeltem! magamat. Jó 10 évvel később, édesapám halálakor éreztem azt, hogy mostantól úgy is kell viselkednem, gondolkodnom, mint egy felnőtt.
2017. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!