Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik ennyire...

Szerintetek létezik ennyire furcsa ember? Többi lent .

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok , egy kis faluban élek ahol szinte mindenki ismeri a másikat . Nos , van egy fiú a környezetemben aki hát elég furcsa egy ember . Amit megfigyeltem az az hogy rengetegszer nincs otthon , nem ad magáról élet jelet . Néha szoktuk làtni a barátnöimmel , de akkor csak ül egymagában és néz ki a fejéből . Nem szokott köszönni . Soha nem láttam még senkivel , pedig ismerem már 13 éve . Amikor átmegyünk hozzá , mert az én anyukám és az ő anyja barátnők . Akkor mindig nagyon kedves . Megfigyeltem azt hogy rengeteget tanul , de nem hétköznapi dolgokról . Pl olyan dolgokat tanulmányoz hogy van e halál után élet , vagy hogy mire képes az emberi agy stb . Ami különös számomra az az , hogy soha senkivel nem tud azonosulni . Nem beszélget senkivel , és nagyon magányos . Legalább is nekem annak tűnik . De akárhányszor átmentem hozzájuk mindig tanult . Ez számomra furcsa . Én vagyok ilyen szűklátókörű ? Vagy ez nektek is furcsa lenne ?
2017. jan. 18. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is 19 éves lány vagyok, csak városban élek, bár faluban is éltem egy darabig. :)


Léteznek ilyen furcsa emberek, de kinek mi a furcsa... Neki valószínűleg te vagy az, és akik másképp gondolkodnak, mint ő. Minden ember más és mindenkiben van valami, ami a többiekben nincs. Ez tesz minket különlegessé.


Az ilyen jellegű kérdések egyébként engem is érdekelnek, szívesen beszélgetnék azzal a fiúval. :)

2017. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
H
2017. jan. 18. 23:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen . Lehet igazad van , de ő tényleg teljesen más . Nem úgy fogja fel a dolgokat mint egy normális ember .
2017. jan. 18. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zárkózottabb típus, és nem szeret másokkal beszélgetni, mert nincs közös témájuk. Vannak olyan emberek, akik egyedül is tök jól elvannak, nem vágynak mások társaságára. Néha nekem is kell egy kis magány. :) és szerintem mindenkinek
2017. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leírásodból lehetséges, hogy autista. Egyébként anyukáddal nem beszélgetsz erről sosem? Lehet ő tudná a választ, ha az ő anyukája a barátnője, nem?
2017. jan. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet autista vonása (enyhább típus, pl. Asperger), de az is lehet, hogy egyszerűen csak jóval intelligensebb a környezetében lévő átlagnál és nem találta meg azt a társaságot, akikkel egy szinten lenne szellemileg, így inkább bezárkózott a saját kis világába.

A dolgok, amiket tanulmányoz, igen sok embert érdekelnek, önmagában egyáltalán nem furcsa.

2017. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!