Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek sokasága miért ilyen...

Emberek sokasága miért ilyen sikerhajhász, miért nem elég nekik az ami van?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele, hogy nem szabad semmit se akarni, mert hiába érnek el ezt azt nem lesznek boldogabbak, hanem még többet akarnak és ebben a szenvedő körforgásban lesznek egész életükben. Az ilyen Szabó Péter féle trénereket és Oravecz Nórás életbölcsészeket szélhámosoknak tartom, mert csak az egót növelik és nagyon felszínesek. Ez az egész trénerség, életbölcsészség mind az USA-ból jött ahol hirdették az amerikai álom maszlagot, de mint láthatjuk ez nem működik és sose fog működni, mert a sok fogyasztással nem leszünk boldogabbak, inkább az ellentétjét érjük el. Mikor értik meg az emberek azt, hogy akkor lesznek boldogok, ha már nem akarnak sok mindent, hanem elég lesz nekik az ami van nekik?
2017. jan. 21. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha mindenki így gondolkozna, akkor még mindig a hideg barlangban üldögélnénk és a tüzet sem találtuk volna fel.
2017. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, neked elég, amid van? Nem jársz be dolgozni, nem csinálsz új dolgokat? Oké, hogy neked jó, de másnak nem feltétlenül. Én pl. egy rosszul szigetelt szobában fagyoskodom és a leggagyibb kajákat eszem. Miért kéne ezzel megelégednem? Miért kéne egész életemben szívni? Miért ne akarhatnék egy normális lakást és életet?

A trénerségnek van értelme. Az más kérdés, hogy Szabó Péter és Oravecz Nóra vicc kategória és messze vannak a tényleges személyiségfejlesztéstől.

2017. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te ne menjél dolgozni, ne vegyél ruhát, ne vegyél ételt se! Elégedjél meg azzal, amid van! Aztán ha elfogy, akkor így jártál! Halj éhen! Hülye
2017. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végülis...a cigányputriban lévő emberek boldogok és elég nekik az amilyük van.
2017. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
looooool 4es :D ez ütöttt :D
2017. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én boldogabb lettem mióta saját vállalkozásom van és nem máshoz kell alkalmazkodnom. Meg pl nem kell 3 főnöknek bejelentenem, hogy lebetegedtem. Igaz nem keresek sokat, de jobban meg vagyok fizetve, mint egy átlag magyarországi alkalmazott.


Attól is boldogabb lettem, hogy nem feleslegesen fizetem az albérleti díjat, amikor csak aludni járok haza, hanem enyém a lakás.. csak a rezsit kell fizetni... milyen jó, hogy havi szinten 100e a zsebemben marad.


jobb számítógépem, kényelmes székem, jobb videókamerám is boldoggá tett!

2017. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!