Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire gond, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire gond, ha én nem akarom megvalositani önmagam és nem akarok senkivel versenyezni, nem vagyok sikerhajhász csak szeretni szeretnék békében?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
van már egy szobanövényem. Az se akar versenyezni senkivel, nem akarja megvalósítani önmagát, csak fényt, meg vizet kér és békében akar élni.
2016. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak én nem szobanövényként élek. Csak belefáradtam ebbe a felgyorsult világba.
2016. nov. 5. 15:50
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Nagy gond. Egyszerűen nem tudok férfiként, sőt, emberként tekinteni valakire, akinek nincs semmi ambíciója.
2016. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A nem akarod megvalósítani önmagad kicsit úgy hangzik, mintha már csak a halált várnád.
2016. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Hogy mekkora gond? Az eddigi pár válasz is jól mutatja mi a helyzet. Ha nem vagy valami nagy cégnél vezető pozícióért törtető-taposó pszichopata, vagy egy adócsaló-számlakönyvvel trükköző-áfából is áfát visszaigénylő vállalkozó, esetleg celeb, csak meg akarsz élni valamilyen tisztességes munkából és ennyi, akkor te bizony csak egy szobanövény lehetsz, mert ember az biztosan nem...
2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3 Tudod nekem van egy nyugodt munkám amit szeretek csinálni, és jól élek belőle, igaz nem keresek olyan sokat, de nem kell kidolgoznom magam nincs hajtás.

Csak tudod nem azért születik valaki, nem azert kell ki az anyja hasából, hogy rendszert szolgáljon, elvegyék a szabadágát már kis korában és tanulásra ítéljék, majd karrierre. Ez nem működik jól. Több szeretettel az ember sokkal boldogabbá válik és akkor minden jön a maga természetes útján. Ez a gond a világgal, hogy nem szeretetre épül hanem a kényszeres dolgokra és ezekből a kényszerekből nem kérek csak a szeretetből, mert a karrier, magas pozicio pénz nem boldogit.

2016. nov. 5. 16:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy szerinted mit jelent az önmegvalósítás, de szerintem azt, amit leírtál. Hogy "megkapod, amire vágysz". Ha az egy munka, amit szeretsz, gyereknevelés, jótékonykodás, az már csak tőled függ.
2016. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"adócsaló-számlakönyvvel trükköző-áfából is áfát visszaigénylő vállalkozó"


már ne is haragudj, de tisztában vagy az áfa visszaigénylés intézményéről? :D csak mert amit ide leírtál úgy hülyeség ahogy van :D


kérdező: az élet ilyen, ha nem küzdesz, eltaposnak, és nem csak a születés után, a születés előtt is, csak a leggyorsabb, legjobb hímivarsejt termékenyítheti meg a petesejtet, verseny, ahol az erősebb, életrevalóbb győz

2016. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, csak ne zavarja, hogy nekem meg vannak ambícióim, és nem akarok nélkülözni (nem a páromtól várom el, hogy pénzeljen, de az úgy elég kellemetlen ha nekem van pénzem, neki meg nincs). Könnyű az olyan üres frázisokkal jönni, hogy a pénz nem boldogít. Magyarázd ezt olyan embernek aki nélkülözésben nőtt fel. :) Én pl úgy nőttem fel, és soha többé nem szándékozom átélni azt a helyzetet megint. Amúgy meg attól mert valakinek fontos a pénz, vagy a karrier még nem biztos, hogy hajhássza is ezt az egészet vagy hogy minnél magasabbra akar törni. Én pl szeretnék jó lenni a szakmámban és a saját szintemen jól megélni, de versenyzésre vagy vezető szerepre egyáltalán nem vágyok.
2016. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mit csinálsz a nyugis kis munkádon kívül? Ülsz otthon békében vagy van esetleg valami hobbid? A megvalósítás nem csak azt jelenti amit leírtál, hanem hogy az embernek bármilyen vágya/célja van, ami csak rá jellemző, és ezt megvalósítja. Ennek egyáltalán nem muszáj a munkához/pénzhez kapcsolódni. Ettől leszel egyedi. Ha neked ilyen sincs, akkor mi értelme az életednek? Amúgy csak egy robot lennél aki elmegy dolgozni, hazajön, eszik, szrik, alszik. Még akkor is lehangoló ha mindezt békében teszed... Akarsz gyereket? Mert ha igen, akkor éretlenség lenne nem beismerni, hogy ahhoz ez kevés lehet. A szeretetből nem lehet pelenkát venni meg számlát kifizetni.
2016. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!