Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha felnőtt leszek, ki szeretné...

Ha felnőtt leszek, ki szeretnék menni japánba lakni. Az ottani emberek hogy viszonyulhatnak a magyarokhoz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Japánba nem lehet csak úgy kimenni. Nekik van annyi eszük, hogy nem fogadnak be akárkit. Nem is egy korcs nép. A lakosság legalább 95 %-a japán. Remélem így is marad. Az ő érdekükben. Nyugat mindent tönkretesz, kiírt. Jó szakma nélkül nem sok esélyed lesz ott maradni. Ez alatt természetesen nem japán szakot értek. Ott ez nem nagy cucc. Nekik az anyanyelvük a japán, nemcsak tanulják. A külföldivel szemtől szembe álltalában kedvesek, de magukban rasszisták sokan. Teljesen jogosan. Vannak helyek, ahova külföldi be sem teheti a lábát. Csak és kizárólag japán. Sőt mi több, ha egy félvér nem a japán szülőre üt külsőre, akkor őt is érhetik meglepetések. Túristával, cserediákkal persze, hogy kedvesek, mert ők fix idő múlva elhúznak Japánból. A túrista pénzt hoz az országnak, a cserediák pedig megismeri a kultúrájukat. Nem letelepedni akar. Az otakuság pedig nem dícsőség Japánban. Sokak által lenézendő dolog. Én nem dicsekednék vele. Mivel nekik az otaku azt jelenti, hogy anime és manga fanatikus (vagy másban megszállott) és emiatt hanyagolja a többi dolgot
2017. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még valami. Nehogy azt hidd, hogy az animéknak sok köze van a valósághoz.
2017. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sokan azt sem tudják hol van Magyarország. Ugyanolyan nagyorrú majom leszel nekik, mint a többi nyugati. Ha szerencséd van, akkor olyan japánnal is találkozol, aki zene szeretete miatt ismeri Liszt Ferencet, Kodály Zoltánt vagy ismeri Marék Veronika meséit.
2017. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm utolsó a részletes választ :) Egyébként én sem dicsekszem az otakuságommal.. csak így névtelenül írtam.
2017. jan. 21. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!