Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csináltál már akkora hülyesége...

Csináltál már akkora hülyeséget, hogy másnap megszakadtál rajta, és miket? :D

Figyelt kérdés

Soha nem voltam ilyen hülye mint tegnap...elhívtam egy csajt randizni, aztán iszogattunk. Közben feltűnt a semmiből a haverom 1 üveg jó piával, és elhívott magával.

Na én ebben a pillanatban mintha seggbe lőttek volna felpattantam, és szegény csajt ott hagytam egyedül a p***ba, és mind ezt úgy mintha semmi nem történt volna komolyan még magamon is meglepődtem milyen hülye vagyok. Másnap igaz megszakadtam a röhögéstől, de nem értem hogyan történt ez.


Veletek voltak hasonlók? :D


2017. jan. 21. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
És mit szólt ehhez a lány?
2017. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mekkora f4szarc vagy.

Nem, velem még nem volt hasonló, nem vagyok s3ggfej.

2017. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mikor egy lány kísértem valahova, a buszmegállón keresztül mentünk, de aznap nem annyira tudtam tisztán gondolkodni, szóval konkrétan minden cigányt fellöktem nagyon határozottan aki az utamban állt, és az volt az érdekes hogy nem is szóltak be.

Másnap gondolkodtam ezen hogy a csaj mekkora betegnek nézhetett.

A te sztorid viccesebb :D

2017. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!