Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme fürdeni ha másnap...

Mi értelme fürdeni ha másnap úgy is izzad az ember?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 23:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Mi értelme enni, ha úgyis éhes leszel?
2016. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Mi értelme enni, ha úgyis kiszarod?
2016. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Én pl azért fürdök, mert nem szeretek ragadni. És semmiféle gombát sem szeretnék. Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de engem zavarna ha egész életemben pálna a fenekem..:D
2016. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Mi értelme kitörölni a s*gged ha úgyis újra sz*ros lesz?
2016. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Engem az idegesit manapság, hogy hazaérek munkából, csinálnám a dolgaimat de nemtudom mert wcre kell menni, enni kell mert éhes vagyok és fürdeni.. úgy hogy alig van már energiám.. De minek?? annyira idegesit, csak azér hagyjam félbe a dolgokat amire van kevés időm hogy fürödjek, szépen a türölközőt bevinni lefürdeni hajat mosni, meg törölni mindent szárazra.. elvesz egy csomó időt.. meg olyan nem oda illő az egész dolog, zavar.. ugyanigy a fogmosás is. Ezek mind olyanok ami legalább 1 órát elvesznek még az én időmből
2016. okt. 20. 23:53
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj az evéssel hogy mát azt is csak fizikailag érzékelem, hogy legyürni a torkomon hogy legyen valami a hasamba.. nyomom le a torkomon ahogy tudom, de amúgy meg idegesitenek ezek a dolgok
2016. okt. 20. 23:57
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell fürdeni, csak utána büdös leszel.
2016. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Valójában semmi sem kötelező, még levegőt venni se. De vannak hasznos dolgok a túlélés szempontjából, azokkal kompromisszumot kell kötnünk.
2016. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Remélem, az egy órát nem csak a fürdésre írtad.


De mindent meg lehet élni nyűgként és jó dologként is, rajtad áll.

2016. okt. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyszer, szállj ki. Utána még lélegezned se kell.
2016. okt. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!