Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha modell leszek, muszáj...

Ha modell leszek, muszáj levetkőzni?

Figyelt kérdés
Ez új nekem mert most kaptam egy felkérést fotózásra de tartok tőle.. Még nem láttam olyan modellt akiről ne lettek volna meztelen fotós képek. Nálam ez kizárt szóval így felesleges is belevágnom?

2017. jan. 22. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Palvin Barbiról sincsenek meztelen fotók.
2017. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak olyan alig valamit takarók
2017. jan. 22. 16:27
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Aki k*rvának áll( a testéből él) az ne legyen szégyenlős. :
2017. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a modellkedés nem egyenlő vele.
2017. jan. 22. 16:37
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem minden modell vállal meztelen képeket.

Ezt beszéld le a munkaadóval. Egyedül ő tudja megmondani mit szeretne a pénzéért cserébe.

2017. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Palvinról is vannak meztelen képek, mint mindegyikről:

[link]


De nem csak így kell pucérkodni: ha átlátszó ruhát kapszmelltartó nélkül, akkor mit csinálsz, elutasítod a felkérést? Modellként a tested munkaeszköz, ez van. Válassz akkor kevésbé megalázó szakmát, ha ezt rossznak érzed.

2017. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Komoly emberek járnak ide észt osztani
2017. jan. 22. 18:47
 8/22 anonim ***** válasza:

#6

Ezek nem meztelen képek.

2017. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen ha nem megfelelő számodra a munka akkor nem vállalod el. Az már más kérdés hogy így mennyire leszel keresett. De én azt mondom hogy pár okoskodás itt ne tántorítson el.

Viszont hogyha nem vagy mindenre kapható akkor én se tenném erre fel az életem. Azt mondom legyen normális munkád, és amellett bérkiegészítésnek ilyen is belefér. Hogyha pedig így is lesz igény akkor maximum áttérsz arra. De így nem fogsz úgy járni hogy nem kell a modellkedésed senkinek és vagy éhezel vagy bevállalod a nudikat.

Emellett a normális munka azért is kell mert sajnos a szépség nem tart örökké, és a nyugdíjig valahogy ki kell húzni.

2017. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

#11-esnek igaza van.

Hozzátenném a dologhoz, hogyha híres és befutott modell akarsz lenni, akkor feküdni kell. Erről rengeteg modell beszélt már. Egyszerűen másnap találnak egy hozzád hasonló kaliberű lányt, ezért kezdőként nincs komoly értéked.

2017. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!