Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek honnan jön ez,...

Szerintetek honnan jön ez, hogy az egyre vékonyabb lány az ideál?

Figyelt kérdés

40-50 évvel ezelőtt nem igazán lehetett 50 kiló alatti lányt és XXS-es ruhákat látni a boltokban, ez miért változott meg ilyen drasztikusan?

Miért egyre vékonyabbak a modellek és miért gyártanak egyre több ruhát ilyen kis méretekben, aminek ugye az az eredménye, hogy a lányok egyre vékonyabbak akarnak lenni, egyre több az anorexiás, bulimiás...

Kitől/honnan ered ez szerintetek?



2016. okt. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem az átlagembertől, nekem nem jönnek be a pálcikák. (nem nem a dagadtakra bukom, csaka az egészségesen arányosokra)
2016. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Nem tudom. Lehet hogy a francia divattervezők spórolnak az anyagokkal :D
2016. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Azt nem tudom honnan jött be és sosem foglalkoztam ezzel a kérdéssel. :)

Szerencsére én egyik véglet sem vagyok és a szépséget a tükör mondja meg és mások visszajelzései, de semmiképpen sem a mérleg. :) Az igazi szépség meg a kisugárzásban és a személyiségében rejlik. Ehhez meg kapcsolódik, hogy minden embernek más tetszik, de vannak akik másokat követnek meg akkor is, ha éppen nem az lenne számukra az ideális állapot, testsúly vagy partner.

2016. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egyre kevésbé a gizda a divat. Most ami nagyon megy az a "kentaur" alkat, én így nevezem, amikor átlagos felsőtesthez batár nagy segg és combok társulnak. Hogy ez szerencsés hízás következménye, vagy brutális alsó testre edzés, tulajdonképpen mindegy.
2016. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Fiúk általában a vékony lányokat szeretik.
2016. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Bírom, hogyha egy lány vékony, akkor mindjárt mindenki levonja róla a következtetést, hogy biztos anorexiás, bulímiás. 29-en vagyunk az osztályban lányok, ebből három olyan van, aki kicsit teltebb, legalább 5-en pedig 50 kiló alatt vagyunk. Igyekszünk mindent megtenni, hogy hízzunk, de nem megy.

A védőnői vizsgálaton csak azokkal van foglalkozva, akik túlsúlyosak.

Naponta keresek a neten használhatö dolgokat a hízáshoz, de alig van valami, ami aztán esetleg be is válik, vagy amit ne csinálnék amúgy is - erdmény nélkül. Minden hirdetés fogyókúráról szól, én alig találok valamit.

Az emberek azt kérdezgetik tőlem, hogy hány kiló vagyok. Mikor válaszolok, elborzadnak es közlik: egyél. Kössz a tippet.


Ezek után elnézést, hogy szeretnénk mi is ruhát vásárolni magunknak...

2016. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Mert nincs rajtuk izom.

A tesi óra nem sport.

10-20kg ot cipelni, mint régen az izmosít.

Az aerobik, úszás se izmosít, mint a nagy súlyok.

A megoldás az edzés, súlyzózás.

Nem divat, mert nem tudatosan érik el a testalkatukat a fiatalok akár vékony, akár kövér.

2016. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!