Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, miért változtok/vagytok...

Fiúk, miért változtok/vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

TISZTELET A KIVÉTELNEK, PERSZE VANNAK. Nos, mostanában azt veszem észre, hogy a fiúk teljesen megváltoznak. Nem érdekli őket a motor autó, egyéb fiús témák...persze, nem kötelező témák termsészetesen, csak példa. Tele van a világ pávákkal...mindekinek van/lehet stílusa, és ez rendben is van. De nagyon kevés az igazán fiús/férfias ember akik életerősek, talpraesettek stb, akár tinédzser korban is. Miért van ez szerintetek?

L



2017. jan. 24. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Egyetértek

L

2017. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj már, tényleg igazad van. Annyi pávát látok az utak mentén, ahogy megyek kocsival egész nap melóban. Ja, nem is. Azok fácánok? Mondjuk mindig balról jönnek át, tehát balfácánok. Az emberek is ilyenek. :D

Engem a Formula-1 érdekel, eléggé. Értesz hozzá Csillagvirág?

2017. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jön valaki kukákat borítgatni?
2017. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, lehet facan, ki tudja?:D
2017. jan. 24. 21:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelnek az autók és a motorok, én a késekért, fegyverekért és a pszichológiáért vagyok oda.


Most lecsesszem én is a lányokat amiért nem tudnak főzni, 14 évesen már szülnek és a sok sminktől meg ilyenektől olyan ocsmány, agymosott nyomorék életképtelenek hogy hihetetlen?

Nem fogom, mert szarok rá, megkeresem a nekem való nőt, nincs bennem harag és düh hogy bőgjek ezek miatt. Ő bajuk hogy ilyenek, nem az enyém.


"Miért van ez szerintetek?" Nagyon sok tényezős, említek egyet: Régebben kellett katonának menni, háborúba, ott vagy talpraesett voltál vagy szívtál.

2017. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl nem érdekelnek a kocsik (mármint ez a márkákra fappolás), csak annyira, hogy A-ból B-be elvigyen. A focit és azt nézni, ahogy más sportol, szintén hidegen hagy. Biciklizés viszont jöhet, ha én művelem baráti körrel.

A műszaki dolgok fokozottan érdekelnek, és aránylag jónak is érzem magam benne. Csak ez éppen a külvilág számára nem látszik, mert egyedül szoktam művelni. Na ilyenkor mi van? :D

2017. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha a nőkről van szó, akkor a takarítás, mosás, főzés, gyereknevelés nem csak az ő dolguk. A férfi is ugyanúgy csinálhatja ezeket. De ha a férfiről van szó, akkor érdekeljék őket az autók, motrok meg egyéb férfias témák és hát legyenek férfiasak.

Nőként mondom, hogy szánalmas ez a felfogás. Döntsétek már végre el hogy mit is akartok. Egyenlőséget vagy azt hogy a nők nőies dolgokat csinálnak a férfiak meg férfiasakat. Egyszerre a kettő nem megy.

2017. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos a modernizálódó világ mellékterméke. Egyfelől ugye a mai rohanó, fejlett világban egyre inkább háttérbe szorulnak az úgymond állatias viselkedések, mint például a nemi identitás hangsúlyozása. Nincs szükség nagy izomzatra, agresszív viselkedésre, vagy a másik nem szempontjából pl. nagy mellekre vagy sok zsírszövetre, hogy életben maradj, illetve egészséges utódot hozz létre. Sőt, ezekből bizonyos dolgok jobb is ha hiányoznak (pl. mai szépségideál a karcsú). Emelett - ez is a modern kor egy velejárója - próbálunk egyenlőséget teremteni, mindenféle értelemben, így a nemek között is (lásd pl. feminizmus, melegházasság téma, stb.), így a két nem közti határvonal, ha nem is mosódik össze (attól talán még egy kicsit messze vagyunk), de mindenképpen közelebb került egymáshoz.

Mindezek következtében pedig, az általad felsorolt, nemi identitáshoz asszociált tevékenységek, tárgyak, viselkedésminták, külső jegyek is kezdenek visszaszorulni, egyszerűen azért, mert nincs rájuk szükség, nem jelentenek előnyt a mai világban majdhogynem semmilyen téren, de legalábbis az egyik legfontosabb elemi ösztön, a reprodukcióra való törekvésben sem.

2017. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel leírtad, hogy tisztelet a kivételnek, nem szólok be, hogy általánosítanál, de azt meg kell jegyezzem, hogy amit leírsz csak egy mai divat amit követnek a fényesre nyalt fenekű kamasz gyerekek. Azok akik ezt a stílust tovább viszik és vállalják 20 éves korban is azok már tényleg a mentálisan sérült és/vagy ferde hajlamúak közé sorolandók.


Sosem voltam páva, nem is leszek, ha még is valaki lőjön agyon! Engem is kikészít a sok ecsetfejű látványa de minden ember megkomolyodik valamennyire az idő múlásával. Lesz idő amikor már nem ez lesz a "divat" de akkor ki tudja, lehet majd visszasírjuk a pávákat. (mondjuk az kemény lenne xD)


Magamról annyit, hogy van saját stílusom, de nem hívom fel magamra a figyelmet az öltözködésemmel. Sportolok, izmos vagyok, de ugyanúgy nyomom a League of Legends-t mint sokan mások, mert leköt, elszórakoztat stb... valamint dolgozom, próbálom építeni a jövőmet szépen fokozatosan...


Nem mindenki b*zi páva, csak jobban körül kell nézni :)

20F

2017. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9:


#7-es és #8-as válaszolóval teljesen egyetértek és ment is a zöld ;)

2017. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!