Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tesztek, hogy egészsége...

Ti mit tesztek, hogy egészségesen éljetek? És elégedettek vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
sport, es nagyjabol egeszseges taplalkozas.
2016. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az utóbbi mit takar?
2016. dec. 19. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Sportolok és rengeteg zöldséget, halat, sovány húst eszem, odafigyelek azért, hogy ne egyek túl sok cukrot, fehér kenyeret. Kerülöm a cukros üdítőket. Nekem nagyjából ennyi és elégedett is vagyok vele. :)


22L

2016. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hús (csirke, marha, disznó), zöldségek, tészták, kenyér, szalámi, ha nem itthon vagyok akkor gyros, kínai, pizza.
2016. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igyekszem kerulni a szemet kajakat, probalok keves suzenhidratot enni, foleg zoldsegeket, teljes kiorlesu kenyeret, ilyesmit. Leadtam a sulyfeleslegem, es odafigyelek a kaja osszetetelere. Sok biocuccot vasarolunk.


De nem vagyunk fanatikusok, neha becsuszik egy pizza, csoki, de nem allando jelleggel.

2016. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még.
2016. dec. 19. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Házikészítésű teljes kiőrlésű gluténmentes kenyeret eszem, figyelek az egyszeres telített, egyszeresen telítetlen és kétszeresen telítetlen zsírok arányára,

ha reggelizek akkor semmi gyorsan felszívódó szénhidrátot nem eszek reggel mivel akkor sokkal nagyobb az inzulinérzékenység mint a későbbi órákba, ha napközbe bármilyen gyorsan felszívódó szénhidrátot eszek sok zöldséggel és fehérjével eszem, a húsfogyasztás minimálisra csökkentem, amit eszek az sem vörös hús, tejtermékből is nagyon keveset fogyasztok a magas ösztrogénszint miatt, ha iszok az csakis házi tej, a vizet is kútból iszom szintén az ösztrogénszintje miatt, és azt is szűröm, és hetente 4 órát sportolok.

2016. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!