Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ez igaz?

Lányok, ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt mondták ma nekem hogy a lányoknak a nemiszervén/ban jóval több idegvégződés van mint a fiúknál. És az egyik barátnőm mondta hogy azt is érzi amikor a víz "ott" folyik(tusoláskor), valóban ennyire "érzékeny" vagy csak túlzott?

2017. jan. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele, én azt is érzem ha a kezemen folyik a víz.
2017. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"idenézzél ez igaz?" Hogy volt merszed?"😅

Amúgy igaz nem túlzott. Csak ha bele gondolsz nyalással eltudunk ott élvezni. Szex közbe meg ugye bent is meg kint is.A férfiaknál meg csak egy mód van ugyan az a "mechanika" 😅 nem tudom jobban elmagyarázni olvass utána lehet hülyén fogalmaztam.

2017. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondok jobbat, én a testem minden részén érzem ha folyik a vìz.
2017. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csiklóban (ami akkora mint egy borsó szem) több idegvégződés van mint a makkon. Szóval van benne valami. És vannak lányok akik attól elmennek hogy oda irányítják zuhanykor a vízsugarat. Ilyen jó nekünk nőknek :D
2017. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!