Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, Hölgyek, Nők, Asszonyo...

Lányok, Hölgyek, Nők, Asszonyok! Ti mit gondoltok magatokról, mint jellemről?

Figyelt kérdés

Mit szerettek a legjobban magatokban és min változtatnátok leginkább?

Életkor is fontos lenne, köszi. :)


2017. jan. 22. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Azt szeretem magamban hogy szeretek olvasni,beszélgetni a barátaimmal, jól rajzolok.

Azon változtatnának hogy ha valaki felbosszant ne legyek ideges, meg ne legyek ennyire félénk.

14/l

2017. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem magamban: Belsőleg-minden kudarcból felállok, és összeszedem magam akármi is történjen. Külsőleg-az arcom.


Nem szeretem magamban: Belsőleg-stressz apró dolgokon. Külsőleg-alakom.

2017. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Voltam, 20 éves.
2017. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

+: iszonyú teherbírásom van (lelki teher, munkahelyi nyomás..stb), hatalmas küzdő vagyok, kedves, segítőkész és borzasztóan tudok szeretni


-: sajnos belül eléggé megtörtem már, ha egyedül vagyok hajlamos vagyok az önsajnálat legmélyebb bugyraiba merülni, a másik pedig, hogyha azt érzem szeretnek, képes vagyok mindent beáldozni érte /és csak mikor koppanok utána térek észhez/.. Igazából túl könnyen manipulálnak, azok, akik meglátják a rést a pajzson. Sokkal jobb mindig keménynek mutatkozni, elijeszteni az embereket, de valahogy ígyis sikerül egy-két gonosznak túl közel kerülni.. 26/N

2017. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretem magamban: a segítőkészségem; a megbízhatóságom, hogy lehet rám számítani minden téren; a humorom; a kíváncsiságom; a nyitottságom és az egyenességem ( bár ez néha rosszul sül el).


Változásra szorulok ilyen téren: kissé türelmetlen tudok lenni; hamar felkapom néha a vizet; könnyen feladom a dolgokat; halogatós és kissé lusta vagyok; naiv vagyok.


20L

2017. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon nagy a teherbírásom, pl munkahelyen annak ellenére ott maradtam, hogy pánikbeteg voltam - de csak azután, hogy elvitt a sorról a mentő - mert tudtam, hogy csak így lakhatunk együtt párommal. Már nem dolgozok ott, mivel 24 hetes terhes vagyok, most itthon próbálok maximalista módon mindenben helyt állni. Azt is szeretem magamban, hogy a gyerek mellett vannak terveim és tudom, hogy már nem magam miatt tanulok, hanem a kislányom miatt, akinek mindent meg szeretnénk adni. Amit nem szeretek magamban az az, hogy nincsen igaz barátnőm, sokszor vagyok magányos, de hál istennek párom barátai olyankor közbelépnek és szerveznek vmi bulit amire mindig hivatalosak vagyunk így pik pak elmúlik ez az érzés.
2017. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam gondolni, hogy bennem nincs semmi.
2017. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!