Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki fél a...

Van köztetek olyan, aki fél a hajléktalanságtól és a nincstelenségtől?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolok arra, mi lesz ha nem tudom befejezni az egyetemet (amire simán van esély, mert már a második képzésemet kezdem el, hiszen az előzőbe belebuktam) és minimálbérből vagy még annyiból sem fogok tudni élni. Főleg ha meghalnak a szüleim és egyedül leszek (élettársra/feleségre semmi esélyem). Ráadásul a hallgatói szerződés miatt már most jelentős adósságom van, amiért a korábbi szakomat otthagytam. Szóval az a helyzet, mindennap agyalok, hogy mi lesz velem és elég nagy félsz van bennem.

2017. jan. 27. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

7-es jól írja ne legyen sõt egyre kevesebb lesz,annál több lesz a fizum.

Amúgy empàtia a kapitalizmusban,üzleti életben felejtsd el.

Baràti összejöveteleken igen,de a karrierben farkas törvények vannak.

Nem kell vàrnod sokat konkrétan sofõr melók nem sokàra megszünnek 5 évet adok neki.

2017. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Engem már csak az is motiválna az egyetemen, hogy van egy csomó adósságom amit ki kell fizetnem. Tanulj, és nem lesz az, hogy aggódsz.

Amúgy diplomával is kereshetsz keveset, de persze nagyobb az esélyed vezető pozíciókra.

2017. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is állandoan a munkanélküliségtől féltem, és nem is tudtam elkerűlni.De amikor munka nelkűl maradtam, 53 evesen, megszereztem a jogositványt, beköttettem a telefont, és kiváltottam a vállalkozói engedélyt, a szakmámnak megfelelő témában.És nemcsak a magam munkahelye lett biztositva, hanem további munkahelyeket is létrehoztam. Mint vállalkozó, annyi pénzt szereztem, hogy volt rá eset, amikor a bankbol egy hétig reklám szatyorral hordtam haza a pénzt.

Az alkalmazottaim a helyi fizetesek 2 - 3 szorosát kapták.

Szerintem egészen biztos, lesz rá lehetöséged,akár mint alkalmazott, minimális bérért dolgozz, vagy mint vállalkozó , jol jövedelmező céget alapits.De ha már most azon szorongsz, mi lesz veled 3 - 4 év mulva, akkor a tanulmányaid rovására fog menni, ne feledd, ki mitől fél, attol nem menekszik.Tehát hagyj fel a félelemmel, majd ha aktuális lesz, ráérsz gondolkodni, mitévő légy.Sok sikert a mérnöki diploma megszerzéséhez,és majd a munkahely , vagy mint magánvállalkozó,kivánom,legyen sikeres az életed.

2017. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez egy paranoid téveszme, a nagypapámnak is volt.
2017. ápr. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!