Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok (anyakomplexus)?

Normális vagyok (anyakomplexus)?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Anyummal 9 éves koromban megromlott a kapcsolatunk. Sokat bántott először érzelmileg, aztán fizikailag is. Eltávolodtam tőle. Mindig idősebb nőkben kerestem az anyámat. Jól esett egy két kedves szó, mosoly stb. Jelenleg pár hónapja egy 49 éves nővel dolgozom együtt, aki engem gyerekkorom óta (9 éves) ismer. Nagyon jól kijövünk. Mindent meglehet beszélni vele. Mindig megért, meghallgat, ha hülyeséget csinálok nem szid le, de elmondja, hogy ezt nem kéne stb. Múltkor anyám miatt sírtam neki, ő hosszasan megölelt, és mondta, hogy majd megpróbál beszélni anyámmal. Elmentünk együtt kirándulni is. Egyszer azt mondta nekem, hogy ő mindig ilyen gyereket szeretett volna, mint amilyen én vagyok. :'( Szóval a kérdés az lenne, hogy ez az egész dolog normális? Mással volt már ilyen?
2017. jan. 28. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Absolute!

Rengeteg embernek van ilyen.

2017. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!