Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dühös vagyok, szomorú és...

Dühös vagyok, szomorú és magányos. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Na szóval... Mióta gimnáziumba kerültem, folyamatosan próbálok baratkozni, de semmi sem történik. Az egyetlen állítólagos barátom szinte egész nap tojik rám. Csak ha gondja van, akkor keres meg. E

Minden egyes nagyobb szünetben itthon ülök. Rossz érzés látni hogy mindenki milyen jól el van. Nyári szünetben is csak itthon ültem, próbáltam beszervezni pár találkát, de a végén mindenki visszamondta. Csalódott vagyok, nem hiszem el, hogy nem találok egyetlen normális barátot sem.

Mit tehetnék, hogy ez változzon? Hogyan keressek barátokat?



2017. jan. 28. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, valószínűleg benned van a hiba. Nem lehet, hogy egy kicsit túl csendes vagy, komoly, esetleg kibírhatatlan, vagy valami más? Nem bántásból, de minden normálisabb embernek van barátja. És te mégsem találtál... :/
2017. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk nagyon visszahúzódó. Igazából van 1-2 ember akikkel beszélgetek, de nem sikerült kialakítani barátságot.
2017. jan. 29. 20:33
 3/5 anonim válasza:
Budapesten laksz?:)
2017. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán keress valami szakkört ahol hasonló erdeklődesuek vannak es arról lehet beszelni vagy akinek hasonló problémája van tehát nem népszerű de azert örül ha vki még hozzászól es beszelni errol a probrémárol akár, nekem volt ilyen, hogy ez hozott "össze" hogy arrol beszéltunk hogy mért vagyunk ilyen antiszociálisak. Amugy gőzöm sincs nekem is mindig kb egy haverom volt akivel összecsapodtunk hogy ne legyen olyan szar meg is szakadtak suli után:D de azthiszem ha barátokat akarsz szerezni akkor pl ugy kell viselkedni mint a kiskutya mindenkit lelkesen üdvözölsz és erdeklödsz felöle, meg pl megvárod es egyutt mentek haza. Keresel rajta valamit amit megdicsérhetsz. (Gagyi de az tényleg mindenkinek bejön ha megdicsérik utána még visszajátszák százszor :) (sikerkalauz,azt is olvasgathatod)


Fősulin a vonaton csak úgy leszolitott egy csaj h te is a koliba mész ugye? Merthogy ő már kiszurt engem és utána tök sok témánk volt a suliról. Aranyos volt és vidám asszem ez a lényeg meg hogy érdeklődő! Én viszont sajna nem vagyok az ugyh beletörödtem csak párszázalékkal jövök ki azt ezvan.

2018. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. ^^
2018. jan. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!