Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vgayok. Mit...

Nagyon magányos vgayok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, most ballagtam. Eddig ott voltak az osztálytátsaim, de mindig is különc voltam, nem szerettem pl. focizni, versengeni másokkal, és picit máshogy kezeltek ,mint a többieket. Egy faluban lakom, ahol jóformán senki nincs, és suliba is 40 km-t utaztam minden nap, van egy két ismerősöm, akivel úgy ahogy kijövök, de senki olyan, akivel erről tényleg tudnék beszélgetni. Próbálok ismerkedni, de sohasem jön össze úgy ahogy akarom.

2015. júl. 18. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

A magány leghatásosabb elűzője az Istennel való beszélgetés. Talán furán hangzik,viszont nem leszel olyan magányos,ha tudod hogy ő veled van:)

A másik lehetőség,az internet. Közösségi oldalak. Facebook. Ott simán beszélhetsz emberkékkel:)

15 vagy. Csajozz a neten. A korodbeliek mind ezt csinálják és ezért nem magányosak.

Ha ezek nem jönnek be,akkor vetess háziállatokat. Ők is jól el tudják űzni a magányt:)

2015. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, gondolj arra, hogy mindjárt vége a nyárnak és gondolom tovább tanulsz valahol más városban. Ott új élet és emberek várnak rád. Addig olvass egy jó könyvet. Lehet most unatkozol és magányos vagy,de fantáziálj a rád váró lehetőségekről.
2015. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!