Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz egy ilyen emberről?

Mit gondolsz egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

-Minden nap új életet akar kezdeni, "holnaptól minden más lesz" címszó alatt.


-Kereken úgy időzíti, hogy 00:00-ra végezzen a fogmosással, ezzel is elősegítvén az új napra a baktériumok eltávolítását a szervezetéből, hiszen a szájban is sok a baktérium. Ezzel megerősíti magában, hogy új nap-új élet.


-Nem tudja, mit kezdjen az életével, nem tanul, nem dolgozik, mindig új célokat tűz ki maga elé, de tenni már fél értük, hisz közösségbe nem igazán szeretne menni.


-A folyamatos semmittevéstől depressziós,otthon ül,olvassa a híreket, 2 percenként frissíti az oldalakat, hátha történt valami. Aztán a hírektől még idegesebb lesz.


-Minden nap más idegen nyelvet akar megtanulni, egy idő után megunja mindegyiket, majd kezdi elölről, hogy "most már kitartóbb leszek". Aztán lankad a figyelem, majd unalmas lesz az is egy idő után. A füzetet kivágja amibe írta a tananyagot, és amikor új nyelvbe vág, újat vesz, mondván új füzet jár az új nyelvhez.


-Sokakat lenéz, szerinte szinte mindenki buta. Szánalmasnak tartja a dohányosokat, és akik isznak. Merthogy ő tudja, hogy vanank problémái, de sose nyúlna ilyen szerekhez.


-Minden reggelre zsíros és büdös a haja, ezáltal minden reggel meg kell mosnia, ami szintén sok időt elvisz, többek között ezért el se tudja képzelni azt, hogy túrázni menjen, holott szeretne kimozdulni de az ilyenek miatt nem mer, hisz nagyon ronda és büdös reggelre a haja. Már vagy 100 féle sampont kipróbált, de egyik se használt neki, ez még jobban leviszi a kedvét, hogy nem tud olyat csinálni a temérdek szabadidejében,amihe lenne kedve.


-El van tartva, ezáltal nem tudja mi az a munka, egy érettségije van. Céljai vannak, mert nem akar egy gyárban melózni, de tenni mint írtam feljebb alig mer. Mivel fél az emberektől, meg mindenbe beleképzeli magát, minden munkakörbe, majd egy idő után mindegyiket monotonnak találja, és újabb célokat kezd keresni.


-Sokat veszekszik a körülötte levőkkel, alig lehet elviselni. És ez az ember mindössze 26 éves.


Mit lehetne vele tenni ? Merre tovább ?


2017. jan. 29. 00:18
 1/10 bence12344 válasza:
70%
Menthetetlen.
2017. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jah és a legabszurdabb :


-Nem bírja megállni a csokoládét. De mivel szerinte az egészségtelen, ezért ha csokoládét eszik, és új életet akar kezdeni már vagy 600. alkalommal, akkor új fogkefét vesz, nehogy már a néhány hetes fogkefével mossa meg a fogát, ha új életet akar kezdeni, és hogy az új fogkefe több baktériumot távolít el a szájából, mint a régebbi kefe. Nem is nagyon értem ezt hogy értette.

2017. jan. 29. 00:23
 3/10 anonim válasza:
58%
Én inkább 1 szigológust ajánlanék!
2017. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%
Ahha, sújosabb mint hittem, erre már inkább doktor Korpás doktor úrat ajánlanám!
2017. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pszihológusnál is volt, de pont egy olyanhoz ment aki nagyon buta ember. Ezt énis megerősítem, az a pszihológus valóban nagyon buta, de pont kifogta. Ez még jobban elvette a kedvét az ilyen mentális betegségeket gyógyító emberektől.
2017. jan. 29. 00:25
 6/10 bence12344 válasza:
46%

Megszökött a vissza maradt?

Dr. Korpás-t én is ajánlom nálam bevált.

2017. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat ha kérhetem....
2017. jan. 29. 00:28
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem is büdös a hajam és em csak érettségim van, hanem diplomám is.
2017. jan. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma csak a zárt osztályról elérhető ez az oldal ?
2017. jan. 29. 00:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből, amit leírtál, azt gondolom, hogy kényszerbetegsége (OCD) van az illetőnek.
2017. jan. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!