Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról az emberről...

Mit gondolsz arról az emberről, aki 45 évesen jött rá, hogy egy csomó mindent pótolni szeretne és ezért tesz is?

Figyelt kérdés
Pl. elkezd hastáncolni, festeni, görkorcsolyázni, vagy úszni tanul? Kinevetik, ha bénázik benne?

2017. jan. 4. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kinevetik, ahogy azt sem, hogy baj lenne, ha új dolgokba kezd valaki ennyi idősen. :)

Még fiatal vagy, nehogy neki állj nyugdíjas klubot keresni! :D

2017. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


:)

2017. jan. 4. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy retteg az idő múlásától, kapuzárási pániktól szenved.
2017. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik. Senkit nem nevetek ki, ha bénázik valamiben, legyen 12 éves vagy 45. Szerintem más se fog. :)
2017. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha férfi létére hastáncol az ultragáz.


Viccet félretéve, mindenkinek a legjobbat kell kihoznia az életéből, mindenki máskor világosodik meg.

2017. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kapuzárási pánik...mint én 20 évesen :D

egyáltalán nem gáz ha férfi létedre hastáncot tanulsz,ne adj idegen emberek negatív véleményére :)

2017. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És ha kinevetik akkor mi van?


Engem inkább nevessenek ki a bénázásom miatt, de visszagondolva legalább elmondhatom hogy kipróbáltam amit akartam.


Annak nincs értelme, hogy eltelik az élet mások által felállított korlátok között és nem is élünk igazán.

2017. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. jan. 4. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. :) Hajrá! :)


Ki mondta, hogy ffi?! :D

2017. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!