Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnéztem a bolygó neve...

Megnéztem a bolygó neve halált. Azt hittem régi szar film nem ijesztő, de most ne tudok aludni :S mit tegyek? 20f

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig hogy az csak egy film, díszletekkel és színészekkel. Ennek 20 évesen mennie kéne egy egészséges felnőttnek.
2017. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne aludj, még csak 17 óra múlt pár percel :D
2017. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem szarok a régi filmek. Sokkal jobbak a mai szemeteknél. Én még jó új filmet nem is láttam az elmúlt pár évben.
2017. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
még nem is alszom de tegnap sem tudtam, és én nekem 9 órakor már ágyban kell lennem.
2017. jan. 30. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Tégy úgy, mint a Lostban tette Jack. Számolj ötig <- az ötnél pedig eltűnik a félelem.
2017. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Az Alien a legkirályabb film, még ma is nagyon színvonalasnak számít az összes része. De azért nem az a kategória amitől nem lehet aludni:DDDDD
2017. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
nézd meg a bolygó neve anált is, attól megnyugszol... :P
2017. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát az nem épp az a film amitől ne lehetne aludni, vannak nála sokkal ilyesztőbbek is.
2017. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Pont, hogy az ilyen régi filmek a jók, mert normálisan fel vannak építve, elnyújtottak, építik a feszültséget, amik jól időzített pontokban hatnak.


Ezzel szemben a mai filmek másról se szólnak, csak a látványorgiáról, és félelmetesebbnél félelmetesebbnek akart szörnyekről, amiken igazából röhög az ember. Pont, hogy a mai futószalagon gyártott szeméttől nem lehet félni, csak röhögni rajta.


A régi Alien film első részénél majd összeszarod magad, amikor Ripley bemegy a mentőkabinba, elaltatja a macskát, majd ő is lefekvéshez készülődik (elnyújtott, lassú, csendes jelenet), majd hirtelen meglátja az Alient egy sarokban nyújtózkodni. Pedig ez a mai szemmel unalmas jelenet, és mégis százszor félelmetesebb bármilyen mai szemétnél, amikor egy ordítozó-hadonászó nyolclábú, cápafogú baromság ugrik eléd a vásznon. Ne is haragudj, de pont hogy az ilyen baromságokon kezdek el nevetni.

2017. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a The thing-től volt ez, mai napig álmodok azzal a szrral, hogy ismerősök rottyannak össze és belőlük lesz az az izé, aztán vonaglanak utánam. :D

Nézd meg azt, és mindjárt elfelejted az amúgy kecses és szép xenomorphot.

2017. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!