Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért árulnak...

Az emberek miért árulnak minden bóvli, kacatot DRÁGÁN a Vaterán?

Figyelt kérdés

Csupa olyan dolgot látok, aminek rég kukában lenne a helye, ezek meg árulják. Nekem nem lenne pofám felrakosgatni ezeket! És mégis mit képzelnek? Hogy ha már fel is teszi, akkor majd drágán elviszi valaki? :D Ez aztán a röhej, komolyan! :D Ezek mégis hogy gondolkoznak?? Aztán ott vannak a ruhák.. Én még ennyi ócska rongyot, mint ott, életemben nem láttam... Ehhez se lenne pofám, hogy egyesével eladogassam pár ezer Ft-ért, mert még 50 Ft-ot se ér! És nem veszik észre magukat, hogy hónapokig ott rohad? Csak fizetik a hirdetést totál feleslegesen?? Kacatjuk van otthon elfekvőbe, és még a fizetnek is utána hónapokig :D Ez aztán a logika! :D

Aztán ott van a harmadik kategória: vannak olyan dolgok, amiket BÁRHOL, bármelyik utcasarkon meg tud vásárolni, és ezt felrakja drágábban, mint bolti :D Mondjuk a bolti ára legyen mondjuk 1.400, ő vaterára felteszi 1.500-1.600-ért, és most jön a slussz poén: erre az árra, ami kb. 1.500, POSTAKÖLTSÉGET számít fel, vagy futáros árat, AMI +1.500 Ft, vagy 2.000.

Tehát ami a boltban lenne mondjuk 1.400, azt ő felteszi drágábban, és még ehhez hozzájön az árához képest ugyanannyi postaköltség is :D


Normális?????? Miért csinálják ezt? :D



2017. febr. 1. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat, szerintem majd általános iskola felsőben téged megismretetnek kérdező a fogalommal, várj türelemmel.
2017. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kicsit több eszem van, mint neked. Úgyhogy nem kell kioktatni. A kérdés és a téma, még mindig nem ez volt!
2017. febr. 1. 18:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Én most mayo chixes kabátot akartam volna venni. Használtakat kb 28.000-36.000 Ft-ért találtam vaterán, gardróbcserén.

Ugyanezek a kabátok most le vannak árazva a boltokban 19.000-24.000 Ft-ért...

2017. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na, a menzeszes hisztérika, amikor net közelbe kerül...
2017. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!