Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség egy pszichopata...

Mi a különbség egy pszichopata és egy szociopata között?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2017. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

A' szociopata az aki nem tud kellően beilleszkedni, vagy egyáltalán nem.


Phihopata : Lásd Gyöngyi : "Jaj Miki most kibelezhetjuk ?

De ,miért nem esszük meg ? Miért kell elásni meg felgyújtani ,ha meg is főzhetnénk ? Engedd meg ,hogy felnyissam a' gyomrát ! "


Egyszerűen nem érti ,hogy az emberek nem eszik meg egymást. Lehet neki természetes ,de nekem nem !

Nem lenne számára kanibalizmus ,mert ő sem ember ,de akkor sem . Azt se' szeretem ha egyedűl mászkál ,veszélyes dolog.

2017. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Azt kérem amit a #2-es válaszoló szívott.
2017. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

A pszichopata az meredek ember, közveszélyes.


A szociopata aki inkább számítógép előtt ült, nem igazán megy sehova, nincsenek barátai, stb, de nem veszélyes ember.


Egy pszichopata az veszélyes, közveszélyes.

2017. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

4-es tévedsz,de az asszociális vagy antiszociális emberre gondolsz.

A szociopata az aki egyáltalán nem érez semmi iránt bűntudatot,jellegzetes jelleme nincsen,nem csábító,lehet antiszociális,zárkózott,de képes akár egy rossz szóra is begurulni.

A pszichopata ellenben lehet jól öltözött,csábító,lehetnek különböző tulajdonságai,elhitet az emberekkel ezt-azt,csak később mutatja meg az arcát.Annyi ilyen film van,ahol a pasi elhiteti a nővel,hogy szereti aztán veri,kiderül hogy egy gyilkos.Na a pszichopata az ilyen.

2017. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a véleményem hogy a szociopata nem veszélyes más emberre, a pszichopata viszont igen.
2017. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Most mi bajotok ? Iem ittam mostanában ,nem drogozom ez így igaz ,most mondtam egy példát egy spyhopata viselkedésre . Ez miért gond felőllem akármit hihettek , teljessen hidegen hagy !


Egyépként Gyöngyi igen is szerethető !

Nem csak látszat ! Habár tart tőlem ,de engem soha nem bántana . Ha érdeklik a' belsőségek az az ő dolga .

Ami már döglött néha megkaphatja vizsgálni .

Van még mit tanúlnia ! Leragad szuronnyal már leszúrt haldokló reptiliánnál és elkezdi megmutatni neki a' beleit az baj ,mert harc helyett csak szórakozna.

Lehet közben még baja esik !

Aggódom miatta .

2017. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!