Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinderen sok lányt csak azért...

Tinderen sok lányt csak azért tetszikelek, mert nagyon nem előnyös a kinézete?

Figyelt kérdés

Sokszor csak azért húzok jobbra embereket, mert nagyon nem volt kegyes hozzájuk a sors, és egyszerűen sajnálom őket. Más is csinál ilyesmit, vagy én gondolom túl ezeket?

23/F


2017. febr. 4. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
És el is mennél velük esetleg egy randira hogyha visszajelölnek? Vagy akkor lepattintod hogy még rúgj bele egyet?
2017. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Első ne már...ez aranyos szerintem. Nekem is voltak hasonló dolgaim. Csak tényleg akkor van baj, ha többet képzelnek az emberek mögé. A Tinder meg hát partnerkereső, tehát lehet ott nem kéne ezt annyira csinálni, de ettől függetlenül kedves dolog.
2017. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Lol, és most azt hiszed, te vagy a pasi, aki meghozta rájuk a megváltást, mert ilyen kegyes vagy? Lol
2017. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából ezzel semmit nem segítesz rajtuk. A csúnyább lányoknak is akad napi jópár match, ennek tök egyszerű oka van, a legtöbb férfinak egyszerűen nincs ideje/kedve végignézni napi 100 profilt, így mindenkit jobbra húz. Sokra nem mennek ezzel a csúnyább lányok, mert beszélgetni már úgysem fog velük.
2017. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég szánalmas.


Én ismertem már olyan lányokat, akik nem szépet, de mégis van barátjuk (aki talán szintén ronda), de egyszerűen megtalálták a magukhoz illőt.

Ha neked nem az eseted, akkor mi közöd ahhoz, hogy hogyan néznek ki? Miért érdekel ez téged? Szerintem nem kizárt, hogy ők is találjanak valakit, akiknek megfelelnek. Szóval semmi értelme a te hozzáállásodnak.

A felszínességedről árulkodik, képekről nem lehet mindig kiismerni az embert, attól, hogy nem előnyős a külsejük, még lehetnek szerencsések az élet számtalan területén, és nem igénylik a sajnálatod.

2017. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ennek tök egyszerű oka van, a legtöbb férfinak egyszerűen nincs ideje/kedve végignézni napi 100 profilt, így mindenkit jobbra húz."


Mi a logika ebben? Ha valakinek nincs ideje tinderezni, akkor nem tinderezik. Annak mi értelme, hogy bematch-el olyant, akivel nem szándékozik beszélni?

Ha napi 10 profilra van időm/kedvem, akkor abból jobbra húzok 1-et vagy 0-t, aki valamennyire tetszik/elmegy.

2017. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Hogy mi ebben a logika? Kérlek szépen az, hogy nagyon kicsi annak az esélye, hogy akit jobbra húzol, matchelsz is vele. Így minek pazarold az idődet a profilok tüzetesebb átnézésére? Mehet mindenki jobbra, aztán ha már match van, na majd akkor megnézed a profilját, és eldöntöd, hogy mi legyen: üzenet vagy unmatch.

Persze ennek van egy hátulütője is. A Tinder statisztikát vezet a felhasználóról a háttérben, és abból kreál egy népszerűségi indexet. Nyilván férfiként rohadt alacsony a match rate, amit tovább ront a folyamatos jobbra húzogatás, és előbb-utóbb annyira "el fogja dugni" a profilt, hogy senkivel nem lesz már match. Ez sem baj, ilyenkor resetelni kell (fiók törlése, újra belépés), természetesen az értelmesebb emberek Facebookra való átmentése után.

Én így tolom.

2017. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az unmatch kötelező, ha nem tetszik a csaj. Jártam úgy, hogy nem unmatcheltem, és írt a csaj, de nem válaszoltam. Később lett egy szép matchem, akivel csók is volt, a randi után viszont nem volt valami beszédes, végül kinyögte, hogy ő elsiette ezt az ismerkedés dolgot... Facebookról derült ki, hogy a csúnya csajjal nagy barátnők, na akkor már minden világossá vált.
2017. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény, nem match-elnek sokan veled:( Már bocs, de én arról beszélek, hogy szerintem önmagában nincs értelme annak, hogy like-oljak valakit, akivel nem akarok beszélni.

Nem match-gyüjtés szempontjából mondtam, hanem ismerkedés szempontjából. Abban mi a hasznos, ha megtöltöm a tinder listám olyanokkal, akik nem szimpatikusak?

Normálisan a "társkereséshez" nem statisztika kell, hanem Egy jól kiválasztott ember. Ha valakiket csúnyának tartasz, akkor az hol érint téged, hogy vissza match-eltek vagy sem?

Nekem van nagyon sok match-em, de egyedül csak annak örvendek, ha egy akad, akivel igazán jól el lehet beszélgetni, másképp nem értem másoknak ez az app miféle béna "gyüjtögetés", lol:))


Viccesnek tartom különösen, mikor valakinek ez az ego-növelésről szól, és like-ol olyanokat, akik szintén gyüjtőgetésből like-olták vissza őt, majd örül, hogy "tetszik sok embernek".

2017. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!