Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon azért nem kedvelnek az...

Vajon azért nem kedvelnek az emberek, mert az arcom nem túl előnyös (resting bitch face)?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó vagyok, nem beszélek sokat, keveset mosolygok, mert nem tetszik a mosolyom és a fogaim sem.

Viszont, ha nem beszélek és/vagy mosolygok, akkor az arcom olyan... nos, valami ilyesmi: [link]

Csak nem vagyok ilyen szép, de ez a kifejezés ül az arcomom, a szemem meg valami ilyesmi: [link]


Gondolom mindenki azt hiszi, hogy haragszom a világra... eléggé hátrány ez minden területen.

Most mitcsináljak ezzel?



2016. jún. 30. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Hát igen, mindenki alapból szimpatikusabbnak találja a mosolygós embereket.

Hogyhogy nem tetszenek a fogaid és a mosolyod?

2016. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem hülyébben nézek ki mosolyogva. Meg amúgy is min mosolyogjak non-stop?
2016. jún. 30. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Kimondottan szexi is tud lenni az ilyen arc! A viselkedéseddel pedig remekül tudod ezt ellensúlyozni a resting bitch fejedet. Mostantól nem húzódsz vissza a sarokba, hanem nyitott leszel, kedves, és közlékeny! :) Ez arctól függetlenül előnyös. Fogaiddal kezdj valamit, ha zavar, vagy szimplán FOGadd el. Ha rólad is lenne kép könnyebb lenne megmondani milyen a helyzet.
2016. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jah persze, nyitott meg közlékeny varázsütésre. :D

Mert ha az úgy menne. Amúgy sem szeretek a középpontban lenni.

2016. jún. 30. 14:49
 5/5 A kérdező kommentje:
FOGadd el... xD Most esett le. Áh a fogaim amúgy kicsik, olyanok mintha tejfogak lennének, nem szeretem őket.
2016. jún. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!