Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják sokan úgy,...

Miért gondolják sokan úgy, hogy ha valakit sokan utálnak, akkor biztos, hogy baj van vele/biztos, hogy vele van baj, amikor a társadalom szinte akármilyen apró különbözőségért, "kilógásért" képes elítélni egy embert?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha valakit sokan utálnak azért annak már van valamiféle jelzés értéke. Érdekes engem nem utálnak...
2017. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert nem tudod mit jelent az utálat!

Utálom a pedofilokat, ez azt jelenti, hogy mélységesen megvetem őket, nem élnék velük egy légtérben, sőt ha tudomást szereznék róla, akkor elöntene a düh, és megreguláznám.

Ellenben a "különc" embereket, nem verik meg, szimplán viccelődnek, csúfolják, a háta mögött kibeszélik őket.

Az utálat düht rejt maga mögött.


Szóval ha téged tényleg utálnak az emberek, akkor valami probléma biztos van!

A szemétkedést, poénkodást, szivatások meg általában x emberektől jön, nem mindenkitől.

2017. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Engem sokan utálnak, mert bele merem mondani az emberek pofájába az igazságot, ami ugye fáj.

Utálnak, mert nem vagyok tömegbirka, aki bégetve megy a nyáj után, és utálnak, mert használom az agyam és gondolkodom, amit a tömeg nem tesz meg.

Őszintén szólva én akkor kezdenék gyanakodni, ha elkezdenének szeretni. Akkor tudnám, hogy baj van és rossz útra léptem.

2017. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

@19:08


Te így érzed.

De lehet hogy csak szimplán arrogáns és nagypofájú vagy, amit te úgy fogsz fel, ahogy leírtad. Lehet hogy ezért utálnak. :D

2017. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A másik kedvencem pedig az "azért utálnak mert irigyek rám" kijelentéssel élők. Ezek általában olyan emberek, akiken nyilván van valami irigylésre méltó, de közben jogosan van szégyenkezni valójuk is, amivel kiérdemlik az utálatot.
2017. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
"bele merem mondani az emberek pofájába az igazságot, ami ugye fáj. " Ha ezt arroganciával, lenézéssel teszed, az rosszabb mintha elhallgatnád.
2017. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"emberek pofájába az igazságot, ami ugye fáj"

Nem érdekelne, hogy igazad van vagy nem, ha nem tudod normálisan közölni a mondanivalód, biztosan megmutatnám, hogy milyen az, amikor tényleg állat, az akit úgy kezelsz. :)


Szóval a stíluson is sok múlik, ne hidd magadról, hogy annyira egyedi vagy...

2017. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sokan nem kedvelnek, annak legtöbbször oka van, de ezt az emeberek általában úgy kezelik, hogy elkezdik a közösséget utálni, ahelyett, hogy magukba néznenek. Természetesen léteznek kivételek, ahol a "kiutált" sokkal inteligensebb, "jobb " ember mint a többi, de ha egy hétköznapi szituációt nézünk, akkor valószínüleg az az egy a problémás. Felesleges ezután elhitetnie az embernek magával, hogy azért utálják mert "különleges", vagy más mint a többi, ez butaság..
2017. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!