Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Trafikosok, miért tartjá (to)...

Trafikosok, miért tartjá (to) k ezt bunkóságnak?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy trafikos csoportban facebookon, mert viccesek a bejegyzések és jókat szoktam nevetni.

Többször is írták ott dolgozók, hogy milyen zavaró amikor kint cigizik, és bemegy mellette a vevő a boltba, köszönés meg minden nélkül.

A napokban velem is megesett, hogy álltak a trafik előtt vagy 4-en, én mentem volna be, közben végig szugerált mindegyik, és láttam h az egyik megforgatja a szemét épp amikor bementem. Persze, kiderült, hogy ő a pultos, és végig ilyen flegmán szolgált ki.

A dohányboltok előtt rendszeresen bagóznak az emberek, nekem honnak kéne tudnom, hogy az egyik ott dolgozik?


2017. febr. 6. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Oké, de akkor mi történt, miután ő is bement, és kiderült, hogy ő az eladó? Egyikőtök se köszönt a másiknak utólag?


Persze, hogy nem tudhatod, ki kicsoda a bolt előtt. Azt tényleg nem várhatja el tőled senki, hogy felismerd az eladót, hacsak nem hord valami egyenruhát. De gondolom a trafikosoknak olyan nemigen van.

2017. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, csak képzeld el, hogy napi félezer vásárlóból csak 50 képes beletalálni abba a 3 percbe, amikor az eladó (pultos, bárki) éppen a szükségleteit intézi, ide tartozik persze a pisi-kaki-kaja-dohányzás (stb) is, mert hogy ők is (mi is) csak emberek vagyunk. Nálam ez fokozottan érvényes, merthogy sörözőben vagyok pultos, és amikor meglátnak, azonnal mindenki szomjas lesz, és csak arra várnak, hogy rágyújtsak, és már zörgetik a begrét, kétdeci kannásért. Nekem 60 ft-ra jön ki egy szál cigi, 2 doboznak meg a negyedét se szívom el, pont ezek miatt...
2017. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!