Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem bunkóságnak, ha...

Csak én érzem bunkóságnak, ha az illető helyett más veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
Ez már többször előfordult és ilyenkor sokszor inkább letettem a telefont, mert nem éppen a barátnővel szerettem volna csevegni. Nem értem...Ha nem akar beszélni, miért nem azt mondja meg, miért kell átadni másnak a telefont, hogy szólj bele? És nem az van, hogy tárgyaláson ül, emiatt nem tudja felvenni...Ma is hívtam valakit, aki nekem fontos és egyik közös ismerősünk vette fel, miközben a háttérben ott ökörködtek. Nem tudom, nálam evidens, ha nem akarom, akkor nem veszem fel a telefont és nem adom át másnak... Vagy csak én reagálom túl? 20/l
2014. júl. 21. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod.

Ha vezetékest hívok akkor biztos random ember veszi fel, aki épp a környéken van. Ha mobilt akkor persze, arra számít az ember, hogy az veszi fel akié a telefon, de ha nem akkor elmondod mit akarsz és ennyi. Hívjon vissza az illető, vagy később keresem. Ebből én nem szoktam ügyet csinálni...

2014. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elöfordul, hogy éppen nem a zsebben van a telefon, hanem letette valahová, és éppen valami más van a kezében, amikor csörög, ezért szól annak, aki közel van, hogy vedd már fel.


Szerintem ebben semmi bunkóság nincs, egyszerüen megkérdezed, hogy X (akié a telefon) nem ér rá, vagy mi van, és utána beszélsz azzal, akivel eredetileg is akartál.

2014. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mert letenni nem bunko ugye?

en se veszem fel pl olajos kezzel...

2014. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!