Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi zavar? Ha valaki...

Titeket mi zavar? Ha valaki WC használata után lehajtja vagy nem hajtja le a WC deszkát/fedelét?

Figyelt kérdés

Nem az ülőkére gondolok, hanem a legfelső deszkára, ami teljesen befedi a wc-t.


Engem borzasztóan zavar, ha le van hajtva. (pl félálomban ráülök a wc-re és hirtelen érzem, hogy nem az ülőkén ülök hanem a deszkán) De van ismerősöm, akit az zavar, ha nincs lehajtva. Volt aki csak az esztétikára volt aki a fengsui-ra (bocsánat nem tudom ezt hogy kell leírni) hivatkozott.


Ti melyiket utáljátok? Ha le van hajtva a deszka vagy ha nincs?



2017. febr. 8. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha le van hajtva.
2017. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én azt utálom ha valali ezen vagy az ülőkén problémázik. Nekem teljesen mindegy hogy van, én úgy hagyom ahogy használtam, ha valaki máshogy használná ugyanannyiba kerül neki is átállítani az állapotát
2017. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nevetséges, hogy bárkit zavarni tud egy ilyen apró dolog, komolyan, mennyibe telik lehajtani vagy felhajtani azt az ülőkét?
2017. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Néha lehajtom, néha nem. Páromat sem érdekli a dolog. Takarítás után többnyire le szoktam hajtani, meg ha megyünk zohanyozni, mert a wc és zuhany egy helyiségben van.
2017. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem egyik sem zavar, de ha rajtam múlik, jobb szeretem, ha nincs lehajtva.
2017. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem akkor zavar ha le van hajtva, amikor irtóra kell pisilnem és ott rángatózok görcsösen percekig, hogy bepisilés nélkül le tudjak hajolni, hogy felnyissam. Olyankor sírni tudnék.

De amúgy nem érdekel.

2017. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy le van e hajtva mielőtt végzem a dolgom vagy sem, nem zavar ha fel kell hajtani (természetesen ha össze van sz*rva már kívülről, akkor inkább nem használom a wc-t). Viszont az zavar, hogy ha valaki lehúzás előtt nem hajtja le. Persze, fogalmam sincs ki hajtja le lehúzás előtt s ki nem. Én mindig lehajtom. Szerintem egyértelmű miért.
2017. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nekem külön wc-m van... Azt abba nem ugat bele senki! (Két pici egymás melletti lakás lett összenyitva.) Ez a megoldás.


Egyébként régen náluk az döntötte el ezt a kérdést, hogy a szétrepedezett, foltos vécécsésze belseje volt-e már vállalhatatlanabb, vagy az omladozó fal a vécé mögött. Tehát mit kellett inkább takargatni, ha netán vmi vendég bepillantana a helyiségbe.

2017. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!