Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az egyetemi...

Miért van az, hogy az egyetemisták között sokkal több szép/csinos csaj van?

Figyelt kérdés
Természetesen vannak kivételek, de az arányokat tekintve drasztikusan több csinos/szexi csaj van egy átlagos egyetemi szakon (kivéve mérnökképzés), mint mondjuk bármilyen OKJ-s képzésen. Legalábbis az ismerőseim között ezt látom. De nem csak köztük, hanem akárhol böngészek a fb, ha meglátom egy gyönyörű csaj profilképét egyből tudom, hogy egyetemista/diplomás vagy sem. És ne gyertek azzal, hogy a "fb így, a valóság úgy", mert egy csinos egyetemista lány nem fogja az időt pazarolnia, hogy photoshoppolja a pasijával készült képeit, mert nincs szüksége rá.

2017. febr. 10. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem hogy a megfigyelesed elfogadhato egzakt statisztikakent, igy aztan nem is erdemes elgondolkodni hogy miert van igy.
2017. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy az intelligenciát vagy magabiztosságot látod rajtuk, ami bejön neked. Én úgy látom, hogy ápoltabbak, esztétikusabbak, de nem hiszem, hogy genetikailag szebbek.
2017. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

A szépség és ész soha nem járt együtt..sőt a tapasztalat pont a fordított arányosság felé mutat.Mellesleg az egyetemhez már rég nem kell ész,mert olyan szinte csak nőknek kitalált kamuszakok vannak ,ahol vígan el lehet lébecolni.

Viszont jó anyagi körülmények közt könnyebb egyetemre jutni és könnyebb magaddal foglalkozni és állandó kondi fodrász kozmetikus szentháromságba járogatni.

2017. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem a szépség itt a lényeg, hanem, hogy hogy öltözködnek, milyen a hajviseletük, szemöldök, stb. Az egyetemista/egyetemet végzett lányok általában jobb ruhákat hordanak, nem ilyen tipikus cigányos ruhákat, szemöldökük se olyan, hogy ki van tépve az egész, aztán visszarajzolva egy csík, hajuk se valami lenőtt, festett szörnyűség.


Szóval itt inkább igényességbeli különbségek vannak. Hiába szép egy lány, ha elrontja magát béna ruhákkal, béna sminkkel, béna hajviselettel, stb.

2017. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
mert az ő órabérük több így telik nekik egyetemre
2017. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
51%

Szerintem is maximum abban van eltérés, hogy az intelligenciával valamilyen szinten együtt jár egyfajta igényesség is.


Persze ettől függetlenül láttam már mindkét oldalon csoda dolgokat...

2017. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Puszta véletlen, hogy neked közülük többen az eseteid:) És valaki azt mondta nekem, hogy amúgy nincsenek véletlenek, ami véletlennek tűnik, az minden bizonnyal Isten álruhában:) Amúgy nekem fogalmam sincs egyébként.
2017. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szépség fogalma mindenkinél más,szerintem az a lány aki sokat ad az eszére kevesebbet ad a külsejére is. És a nőknél a szépség inkább befektetett idő,pénz és szándék kérdése mint genetikáé.

Tehát szerintem a tanultabb lányok közt sokkal több a slampos (legalábbis azén szótáramban slampos)

2018. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!