Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok?

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Multicégnél ahol 2000 ember dolgozik vannak olyanok, akik össze-vissza köszöngetnek mindenkinek. Nem is ismerik egymást. Én is egy időben köszöngettem minden ismerős arcnak, de miután nem köszöntek vissza már nem nem érdekelnek, keveseknek köszönök. Emiatt rossz ember vagyok?
2017. febr. 10. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen pici dolog miatt rossz ember? Ne viccelj már! Ez miatt még messze nem vagy rossz.Amilyen a mosdó,olyan a törölköző.
2017. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak ismerősöknek köszön az ember. Vidéken (nem nagy városban) mindenki köszön mindenkinek. Sőt! Ha rendszeresen kirándulnál, tapasztalhatnád, hogy a természetet járó emberek is köszönnek egymásnak, noha akkor látták egymást először, és valószínűleg utoljára is.
2017. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem egy nyugdíjasklubban dolgozom. Köszöngessen aki akar mindenkinek, én kihagyom.
2017. febr. 10. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
NO COMMENT
2017. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján lesz rossz valaki.
2017. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2017. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! Én pl. le se szarom, hogy köszönnek-e nekem vagy nem. Jó, mondjuk közeli ismerősnél számít, de így ha látásból ismered, az nem számít. Képzeld el, ha mindenki mindenkinek köszönne! Senki sem viselné el, ha napi 300 embernek kéne köszönnie. :D Atya világ, nem csoda hogy nem köszöntek vissza, ha ilyen sokan vagytok képzeled el mi lenne, ha mindenki mindenkinek köszönne! Persze ezzel nem azt mondom, hogy legyél udvariatlan vagy bunkó.
2017. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"NO COMMENT"


Akkor mi a p-csnek írsz mégis?

2017. febr. 10. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit beteges vagy, nem gondolod?

Azért mégis tudnod kéne, hogy mit tehetsz meg és mit nem, mi a rossz és jó.

Tehát egyértelműen rohadtul nem vagy rossz ember..

2017. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!