Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy csendes, visszahúzódó embert lenéznek azért, mert nem képes nyitott, társasági ember lenni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy lenéztek, de mindig is kaptam megjegyzéseket, hogy lehetnék nyitottabb, beszélhetnék többet. De nekem jó így. :)
2017. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Vannak olyanok, akik ennyiért lenéznek.

De azok szerintem olyanok is, hogy nem érdemes velük foglalkozni.

2017. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztalom, hogy akikkel közvetlenebb kapcsolatban vagyok, azok nem néznek le, de akik csak látásból ismernek, azok igen, meg úgy hiszik, hogy beképzeltség van a dolog mögött.
2017. febr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta ember él a földön, mindenki lenéz valakiért mindenkit. Az öreg a fiatalt, a fiatal az öreget. A nő a férfit, a férfi a nőt. A katolikus a reformátust és fordítva. Még a tolvaj is lenézi a meglopottat...
2017. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Az ember ösztönösen szereti magát jobbnak látni másnál. Vagyis szeret lenézni másokat. Ez így van, aki nem így gondolha, az valószínű álszent. De egyébként ki a francot érdekel, hogy mit gondolnak rólunk mások??? Ja, igen, téged... pedig nem kellene ám, hogy érdekeljen. Nem az vagy, amit mások rólad gondolnak! Ha pedig nem az vagy, akkor kit érdekel mit gondolnak??
2017. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Előző vagyok. Én se vagyok nagyon nyitott. 2 barátom van. Rajtuk kívül is van még néhány, akiket kedvelek, de nem sok. Jól elvagyok így. 32f
2017. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Genious válasza:
Ha az ember úgy érzi, hogy a társa kisebb rendű nála, akkor ha a természete olyan simán lenézi!
2017. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok és az osztályomban a fiuk leszbikusnak néznek mert még nem volt pasim mert zárkózott vagyok 😨
2017. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Akkor azok a fiúk hülyék. 15 évesen még egyáltalán nem kell, hogy legyen pasid. A legtöbbeknek ennyi idősen még nem is volt.

Zárkózottság a lányoknál nem is akkora probléma. Csak a fiúknál, mivel minden lánynak a nagydumás, menő csávók jönnek be...

2017. febr. 14. 18:54
 10/11 A Tengerész ***** válasza:
100%
Csak a hülyék. De azok meg kit érdekelnek? Nézd le őket!
2017. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!