Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy társasági fiú létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társasági fiú létezik, hogy ennyire ragaszkodik egy csendes, introvertált lányhoz?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon társasági ember, soha nem is értettem miért engem választott. Mégis azt mondja velem olyan békét érez, mint senkivel, és ezért szeret..

Ez meddig lehet elég összetartó erő egy kapcsolathoz? Hosszútávon elmúlhat ez nála, és unalmasnak találhat? Kettesben jól elvagyunk, de nem igazán tud magával vinni a társasági programjaira..

Én úgy érzem akkor élek igazán, amikor vele vagyok. Pedig alapvetően én sem bírom sokáig a túl extrovertált emberekkel.


2016. dec. 29. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt és az elején elég sokat rágódtam, hogy unalmas leszek neki egy idő után és dobni fog én meg közben beleesek és majd szenvedhetek

most szakítottunk egy hónapja, de nem emiatt (távkapcsolat lett volna és ez volt a logikus döntés) és most már sajnálom, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkoztam és nem élveztem ki jobban, mert amúgy amíg tartott, minden jó volt és nem volt probléma a különbségekből

bár akkor most még jobban hiányozna

na mindegy, a lényeg hogy létezik ilyen és így is lehet nagyon jó kapcsolatotok, szóval ne aggódj :)

2016. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen létezik, lehet, hogy épp azért érzi azt a békét, mert csendes, nyugodt vagy elengedheti magát melletted...kiegészítitek egymást azért érzed úgy,hogy akkor élsz igazán amikor vele vagy..hát azt pontosan nem lehet megmondani, hogy meddig fog tartani, de ahogy tudjuk ez egyik kapcsolatnál sem lehetséges, de nem hiszem, hogy elmúlna és unalmasnak találna csak emiatt..ami pedig a programjait illeti egy kicsit erőltesd meg magad és menj el vele..ajánld fel, hogy elmész vele egy olyan programra amiről tudod, hogy a kedvence ezzel nyitsz felé és örömet is okozol..remélem tudtam segíteni.
2016. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel extroverràlt igy sztem nem un meg mert neki csendesebb partnerre van szüksége egy màsik hasonló személkyel meg nem biztos hogy összeférnének lehet hogy összevesznének semeddig nem tartana a kapcsolatuk szóval nyugi!Van egy ismerősöm làny aki extrovertàlt míg a pasija inkàbb az ellenkezője még is jol meg vannak !
2016. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nagyon is igaz lehet az "ellentétek vonzzák egymást", ha az alapszemélyiségetek hasonló. Az csak egy dolog, hogy valaki introverált/extrovertált, ha egy rugóra jár az agyatok, nagyon is működhet. Hajrá!
2016. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen aranyos lányra vágyok magam mellé :)
2017. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!