Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mely volt életetek során az a...

Mely volt életetek során az a nehéz döntés amit "elfogadható veszteségnek" könyveltetek el?

Figyelt kérdés
Most alapvetően olyan nagyon nehéz élethelyzetre/döntésre gondolok,aminek meghozása nagyon nagy vívódással,vagy fájdalommal járt.DE utólag már úgy ítéleted meg hogy ezt a "konfliktust" szükséges volt átélned.És ha újra kezdhetnéd akármennyire is nehéz ,újból megcsinálnád

2017. febr. 11. 04:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Megszakítottam a kapcsolatot az egész akkori baráti körömmel. Nagyon nehéz volt mert utána 1 barátom maradt meg kaptam az utálatot mindenkitől de nekem mint embernek jobb volt az hogy egy ilyen társaságból kiléptem hisz én jobb ember akartam lenni mint ők. A veszteség majdnem az összes barátom de ha újra kezdhetném sem változtatnám meg a döntésem mert látom hogy még mindig botrányosan viselkednek a régi barátok még nekem már nagyjábòl kialakult az életem.


24/n

2017. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50 fölött kijönni Németországba, nyelvtudás, ismerősök, munkahely nélkül. Hat hétig az autóban lakni, amíg helyrerázódott az életünk.
2017. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondoltam írok, akkor már én is, nem baj, hogy nem friss téma, csak gondoltam megosztom, hogy legyen miből tanulni. Még jelenleg tanuló vagyok, jövő ilyenkor konkrétan felköthetem a gatyát, mert akkor fogom első szakképesítésnek mondható szakmámat megszerezni (bár kitudja mit hoz még az élet...) A legrosszabb döntés, ami engem végig bánkódással és vívódással tölt el a mai napig, és még fog is a jövőben, hogy volt egy nagyon csábító "szívem vágya" munkalehetőség, de végül visszamondtam, mert utólag be kellett látnom, hogy ha ott hagynám a jelenlegi sulit, ahol szakmát tanulok, és végül kudarc lett volna, abból a munkából, vagy elbuktam volna a tanfolyam során, esetleg vétek valami súlyos dolgot, ami miatt elbocsátanak, se szakmám, se munkám nem lenne, és mehettem volna "robot munkásnak" Így igaz 20 éves vagyok még e nap, még tömérdek lehetőségem van, de valahogy nem, hagy vigasztalni akkor sem, továbbá semmi felkészültségem nem lett volna, ha odaállítok, így elhatároztam, ha párév múlva újra lesz lehetőség, és semmi nem akadályoz meg benne, ismét nekiugrok a jelentkezésnek, ezúttal felkészülten, idősebben, és bölcsebben, mert az a gond, amíg fiatal az ember kapkod fűhöz-fához, és sokszor rossz döntéseket hoz, így ezzel a tudattal kell élnem, bár más gondolom, ezt rég lesz@arta volna, amin én bánkódok, de nekem ez volt eddig életem első rossz döntése.
2017. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!