Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha félek a játékba...

Mit tegyek, ha félek a játékbabáktól?

Figyelt kérdés

Kiskoromban szerettem babázni, csomó barbiem és kicsit nagyobb babáim is voltak. Mikor nagyobb lettem, eltettük őket anyával két nagy ládába, amik még mindig az ajtóm mögött vannak. Ekkor még nem féltem. De mostanában, kb pár hónapja olyan nyomasztó érzésem van, ha belépek a szobámba estefelé, és nincs a közelben senki. Olyan érzés, mintha figyelne valaki. Nemrég viszont rájöttem, hogy az íróasztalommal szemben, van egy polc, aminek a tetején van két nagyobb baba, ha ülök az asztalnál, pont háttal vagyok nekik. Úgy érzem, mintha a tekintetükkel lyukat vágnának a hátamba, és mostanában este félek bemenni a szobámba, mert tudom, hogy figyelnek. A szüleimnek elmondtam, de nem nagyon érdekelte őket, hülyeségnek tartották. Mit tegyek, hogy ne féljek?

14/L



2017. febr. 12. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
dobd ki, vagy ajándékozd el őket
2017. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegény családok örülnének nekik. Add oda. Te is jól jársz, ők is.
2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem lehet hogy sok horror fimet nézel? Általába a legtöbb horror filmbe babák vannak! Ajándékozd el vagy vidd kia szobádból ha nem múlik keress fel egy orvost.
2017. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak hallottam kettőről, az Annabellről és a Chuky babáról, de nem néztem meg őket. Eléggé félek a horrorfilmektől.xD
2017. febr. 13. 18:32
 5/5 anonim válasza:
Beszélj szüleidel.!
2017. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!