Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne zavarja...

Mit csináljak, hogy ne zavarjanak ezek a dolgok meg az emberek?

Figyelt kérdés
Zavar mostanában ha valaki köhög, csámcsog, a közelemben van pl otthon amikor nem akarom, néznek mikor csinálok valamit és hozzám szólnak egy tök hülyeséggel mikor dolgom van, krákognak, okoskodnak, negatívan állnak mindenhez, utánuk kell fürdenem és ők is mindent össze fogdosnak előttem. Elkezdtek itthon zavarni az emberek csak az a baj, hogy lakótársakkal lakok és nem tudok külön költözni. Néha ez rám jön, most például két hete itthon vagyok betegség miatt és elkezdtem rosszul lenni az emberektől, nem tudom, mit csináljak??

2017. febr. 15. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez azóta van,amióta megszülettem.és az élet nagyon vicceske akar lenni,mert direkt a legidegesítőbb,parasztabb embereket küldi rám mindig.(velük is kellett laknom meg ilyenek...)

Használj füldugót,amikor tudsz,meg hallgass fülhallgatóval zenét.A többi dologra sok megoldást nem tudok ajánlani.

2017. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Néha mindenkinek kell egy kis magány. Ha jobban leszel sétálj, vagy otthon fülessel hallgass zenét, nézz filmeket, stb. Mindenesetre, légy toleráns, talán másoknak a te szokásaid okoznak fejfájást. Élni , és élni hagyni! Ha nagyon zavarnak, akkor pedig tényleg próbálj meg egyedül lakni inkabb! Szép estét÷
2017. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!